Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво



22 березня для для студентів Миколаївського політехнічного коледжу відбувся захід “Український бліцкриг: Кримський похід Петра Болбочана” з циклу “Абетка історичної пам'яті” у рамках комплексної програми патріотичного виховання “Духом сильна Україна”.

Подробнее...

22 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація книги “Поезії нескореного духу”. На зустріч з військовослужбовцями Валентином Івановим та Володимиром Семишкіним завітали учні Миколаївського професійного суднобудівного ліцею ім. В. О. Гречишникова. Захід відбувся у рамках циклу “Народжене в Прибужжі слово”.
“Поезії нескореного духу” презентовані в бібліотеці

Подробнее...

Гриненко Богдан — майстер спорту України міжнародного класу з плавання, чемпіон та призер літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Богдан народився 29 травня 1995 року в Миколаєві. Інвалід ІІ групи з дитинства (ураження опорно-рухового апарату). Займається плаванням у Миколаївському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”. У 2009 році почав тренуватися у тренера-викладача Ільїної Тетяни Анатоліївни.

У 2013 році став бронзовим призером чемпіонату світу, у 2014-му — дворазовим срібним та бронзовим призером чемпіонату Європи, у 2015 році виборов срібло та бронзу чемпіонату світу.

Подробнее...

20 лютого у відділі “Інтернет-центр” для учнів Школи комп'ютерного бійця  відбувся тренінг за темою “Нейронна мережа як машинне навчання”

Подробнее...

Миколаївська молодь віртуально подорожувала Нікольською. 20 березня про історію та сучасність однієї з найдовших і найпрестижніших вулиць старого Миколаєва дізналися студенти Миколаївського політехнічного коледжу, а 21 березня — студенти Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.
 

Віртуальні мандри вулицею Нікольською

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у березні

25
березня
<<< лютий 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Найпопулярніше

Богоявленск: от древности до современности Одной из самых таинственных в топонимическом плане территорий Николаева является Богоявленск (в п...

“МОБЮ news — 2017”: обласна бібліотека для юнацтва відзвітувала про результати роботи 15 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки&nbsp; роботи за 2017 рік, ...

Шістдесят хвилин поезії Леоніда Ржепецького 8 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку поезій “Світанок опівночі” презентува...



RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.