Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоУ Березанській центральній районній бібліотеці пройшли заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Першими відвідувачами стали старшокласники, до уваги яких було запропоновано лекційний матеріал та перегляд відео про Революцію Гідності та про зміни, які відбулися після неї.


Подробнее...

18 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся перший етап синхронного турніру другої ліги Чемпіонату України з гри «Що? Де? Коли?».


Подробнее...

15 листопада у відділі «Інтернет-центр» відбувся черговий тренінг Школи комп’ютерного бійця за темою «3D-принтери: безмежні можливості і перспективи».

Подробнее...

14 листопада в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся правовий орієнтир «Підліток і правова зона».


Подробнее...

13 листопада для студентів Миколаївського політехнічного коледжу відбувся заключний цьогорічний захід “Відродження Української Народної Республіки” з циклу “Абетка історичної пам'яті”, запровадженого бібліотекою для юнацтва в 2017 році з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Подробнее...

14 листопада на базі Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва відбувся семінар “Осучаснення роботи бібліотеки через підвищення професійної майстерності бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти” для бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, участь в якому взяли і фахівці обласної бібліотеки для юнацтва.

Подробнее...

Найпопулярніше

Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі З 5 по 7 листопада в Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та праців...

Foot-квест вулицями Лягіна та Фалєєвською 26 вересня відбувся восьмий foot-квест з циклу “Історичний Миколаїв”. Цього разу команди квестері...

Анонс заходів у жовтні 2018 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у жовтні: 1 жовтня — науковий...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.