Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоЦикл виставок “Літературні ювіляри — 2018”
До 140-річчя від дня народження Януша Корчака“Я існую не для того, щоб мною захоплювалися і мене любили, а щоб самому діяти і любити. Не оточення має мені допомагати, а я маю допомагати людині й світові”
Януш КорчакЯнуш Корчак — один із найбільших інтелектуальних та моральних авторитетів ХХ століття, людина, яка іще за життя стала легендою. За його власними словами, “лікар за освітою, педагог волею випадку, письменник за покликанням і психолог із необхідності”. Суспільний і культурний діяч, філософ і практик, який на багато десятиліть випередив свій час.

Подробнее...

5-7 липня у Рівному в рамках програми “Молодіжний працівник” пройшов спеціалізований тренінг “Інклюзивність в молодіжних центрах”, організаторами якого стали Міністерство молоді та спорту України, Асоціація молодіжних центрів України, управління молоді та спорту Рівненської ОДА, Програма розвитку ООН та Державний інститут сімейної та молодіжної політики. Миколаївщину на тренінгу представляв Андрій Алієв, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва.

Подробнее...

Бібліо+ : інформаційний бюлетень : вип. 18 / уклад. Н. В. Драгуновська. — Миколаїв : ОБЮ, 2018. — 19 с.

Випуск інформаційного бюлетеня укладено за результатами обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина”, організованого і проведеного бібліотекою у 2018 році.

Подробнее...

Нікітін Василь Миколайович народився 4 січня 1988 року в смт. Врадіївка Миколаївської області. Потяг до малювання мав ще з дитинства. У 2000 році отримав звання «Художник року» серед учнів Врадіївської ЗОШ. Після закінчення школи вступив до Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею, де отримав диплом повара.

 

Якось до Василевих рук потрапив підручник з малювання. Хлопець спробував працювати відповідно до азів, які в ньому були позначені. Так з'явилася перша робота — портрет племінниці, виконаний олівцем. Відтоді серйозно захоплюється живописом, і відбувається становлення його, як художника. Працює у різних жанрах, але улюбленою темою є сільський пейзаж і портрет. Починаючи з 2009 року, Василь є учасником багатьох обласних і районних виставок, майстер-класів та міжнародних пленерів.

2014-2018 рр. — навчався в Миколаївському коледжі культури і мистецтв (спеціальність “Декоративно-прикладне мистецтво”). З 2015 року В. Нікінін — член Миколаївського обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Прибужжя”.

Подробнее...

Літні розваги у бібліотеці тривають! 5 липня відбувся онлайн-турнір “1000 запитань про все на світі”.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у липні

  • Історичний дайджест “Віктор Олександрович Лягін: людина-легенда” до 75-річчя від дня смерті
  • Літній читальний майданчик “Книга під парасолькою” в Манганарівському сквері
17
липня
<<< березень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Найпопулярніше

Алієв А. Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька ... Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька обл. ...

Червень 2018 року 5 июня — 90 лет со дня рождения Юрия Семеновича Крючкова (1928-2015), ученого, доктора технически...

ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів у Святогірську 23-25 травня у місті Святогірськ Донецької області відбувся ІІ Міжнародний форум молодіжних центр...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.