Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоЦерква святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії знаходиться в селі Новокатеринівка Веселинівського району Миколаївської області (вул. Ювілейна, 6). Настоятель — протоієрей Іоан Фечко. Храм діючий.

Подробнее...

Друже! Просимо тебе відповісти на запитання нашої анкети. Опитування проводиться анонімно. Будь ласка, уважно прочитай питання і виберіть один або декілька варіантів відповідей, найбільш прийнятних для тебе.

Подробнее...

Таврійська, нині вулиця Шевченка, — одна з коротких поздовжніх вулиць Миколаєва. Вона не багата на гарні будівлі та видатних мешканців. До війни це була тиха, зелена, затишна вулиця. Якщо по ній проходила в день хоча б одна вантажівка, то це вже була подія, а на легкове авто збігався подивитись весь квартал.

Подробнее...

21 червня дітлахи з пришкільного табору ЗОШ №32 імені Кривоносова С. С. взяли участь в інтелектуальних перегонах вулицями рідного міста.

Подробнее...

Найпопулярніше

Грай і книжки читай! Літні розваги в бібліотеці тривають! 10 червня на бібліовікенд до нас завітали  вихованці лі...

Незвичайні музеї Європи

“Молодість” відкриває літо У перший день літа в бібліотеці знову зібралися молоді й талановиті учасники поетично-музичного о...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.