Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво26 квітня, спекотного весіннього дня, усі бажаючі могли доторкнутися до римованих рядків не тільки Анни Шередько, героїні зустрічі, а й її колег по поетичному цеху з літературного гуртка “Альтанка”, який діє на базі Дитячого Центру позашкільної роботи та Палацу творчості учнів.
Поетичне частування від Анни Шередько

Подробнее...

В Николаеве подвели итоги конкурса молодежного творчества «Наше наследие» и устроили участникам этно-пати

В Николаевской областной библиотеке для юношества прошло этно-пати с презентациями, награждением, мастер-классами и песнями.

Об этом сообщают организаторы.

Организаторы мероприятия, первым делом, подвели итоги недавно завершившегося областного патриотического конкурса молодежного творчества «Наше наследие», отметив, что 2018 год объявлен Годом культурного наследия в Европе. 187 конкурсных работ, которые едва разместились на стенах, стеллажах, столах и даже пианино в зале и фойе, библиотекари презентовали гостям и в формате мультимедийной презентации.

Подробнее...

24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в руках молоді” завітали члени журі, переможці і учасники обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина”, учні Миколаївського професійного ліцею будівництва і сфери послуг, студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, батьки і діти з ГО “Миколаївське міське об'єднання родин з особливими дітьми та інвалідів-дитинства “Усмішка дитини”, творча миколаївська молодь.


Етно-паті “Українська спадщина в руках молоді”

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у квітні

  • Поетичне меню “Манго на сніданок від Анни Шередько”
26
квітня
<<< березень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Найпопулярніше

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стан та перспективи розвитку культурологічно... 27 березня у ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” ві...

Веб-урок №11. Миготливий запис (Анімація в програмі GIMP)

Березень 2018 року 16 березня — 135 років тому було затверджено другий герб Миколаєва (1883) Невід'ємною складо...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.