Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво15 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки  роботи за 2017 рік, наприкінці якого заклад відзначив 40-річчя з дня свого заснування.

Подробнее...

У переддень свята всіх закоханих читачі бібліотеки для юнацтва завітали на майстер-клас з виготовлення валентинок.

 

Подробнее...

8 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку поезій “Світанок опівночі” презентував Леонід Ржепецький — історик, педагог, козацький полковник. Цей захід став черговим в циклі літературних вечорів “Народжене в Прибужжі слово”.
Шістдесят хвилин поезії Леоніда Ржепецького

Подробнее...

До обласної бібліотеки для юнацтва завітали майбутні колеги — студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Ірина Володимирівна Бринкіс ознайомила присутніх не лише з історією бібліотеки, а й з цікавим минулим будівлі, в якій вона знаходиться.

Подробнее...

6 лютого у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки м. Херсона пройшов профі-клас від бібліотекаря Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрія Алієва «Світ медіа у розвитку інтелектуального руху юнацтва».

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у лютому

  • Пізнавальний онлайн-турнір “Музеї в країнах ЄС: класичні і незвичні” / до Року культурної спадщини в Європі
19
лютого
<<< квітень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Найпопулярніше

Шістдесят хвилин поезії Леоніда Ржепецького 8 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку поезій “Світанок опівночі” презентува...

Богоявленск: от древности до современности Одной из самых таинственных в топонимическом плане территорий Николаева является Богоявленск (в п...

Привітання з днем народження!RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.