Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоВеселим чаюванням в обласній бібліотеці для юнацтва відзначили Міжнародний день чаю.


День чая

Подробнее...

Читачі обласної бібліотеки для юнацтва стали учасниками квесту “Захищаємо права і виконуємо обов'язки”, який відбувся в рамках Всеукраїнського тижня права.
Правовий квест у бібліотеці

Подробнее...

23 листопада в «Творчій майстерні талантів» Арбузинської центральної районної бібліотеки відбулася презентація виставки ікон. В цей день зібрались наші творчі користувачі: майстрині вишивки, поети, поціновувачі поетичного слова, учні 11 класу ЗОШ №2 ім. Т. Шевченко — всі мали змогу помилуватися іконами та картинами майстринь Рябухи О.В., Бєлік Т.С., Дроздової З.М., Дейнеги М.І., Сідень Т.Г., Лангвізер Т.С., Антоненко О.М., Зайцевої Т.М.


Подробнее...

11 грудня на базі Братської центральної районної бібліотеки відбулося засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке провів заступник голови райдержадміністрації А. М. Бунько, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних установ району, учнів гімназії селища Братське.

 

В ході зустрічі Н. М. Щербина, начальник Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, ознайомила із Загальною декларацією прав людини, розповіла про законодавчі акти та про те, що потрібно знати молоді, щоб бути правосвідомими громадянами України.

Подробнее...

13 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся літературний вечір “Талант незвичайний і суперечливий”, присвячений 125-річчю від дня народження Миколи Хвильового, за участю учнів Миколаївського професійного суднобудівного ліцею.

Подробнее...

Кірха Святих Петра і Павла знаходиться в селі Степове Миколаївського району Миколаївської області (вул. Козацька, 62). Храм в аварійному стані.

Подробнее...

Найпопулярніше

Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі З 5 по 7 листопада в Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та праців...

Обласний семінар “Молодь — громаді: бібліотечний аспект” 31 жовтня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся обласний семінар за темою “Мол...

Анонс заходів у листопаді 2018 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у листопаді:   6 лист...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.