Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво    Створюємо бібліотечні онлайн-ігри для геймерів-інтелектуалів : методичні рекомендації / уклад. А. О. Мороз. — Миколаїв : ОБЮ, 2017. — 26 с.

    Методичні рекомендації присвячені створенню та використанню у бібліотечній роботі інтерактивних ігор. У виданні викладена технологія створення керувальної кнопки, яка дає змогу створювати вікторини у програмі LibreOffice Impress, та охарактеризовані деякі онлайн-сервіси, призначені для розробки інтелектуальних ігор і навчальних вправ.
    Методичні рекомендації розраховані на бібліотекарів, методистів, викладачів та студентів бібліотечних спеціальностей.

Подробнее...

30 серпня — 95 років від дня народження Павла Прокоповича Глазового (1922-2004), українського поета-гумориста


Я так люблю здоровий сміх,
Веселий сміх, що гріє всіх!
Переливаю в слово радість,
Яку в душі своїй зберіг.
І я щасливий, що пишу
Хорошим людям на потіху.
Ловлю в очах іскрини сміху
І довго в серці їх ношу.


Павло Глазовий — один з найпопулярніших українських гумористів. Його вірші додають людям настрою, допомагають побачити в житті більше світлого, радісного, стати добрішими. Навіть назви книжок Павла Глазового досить чітко характеризували їх зміст: «Смійтесь друзі, на здоров'я», «Щоб вам весело було», «Весела розмова», «Хай вам буде весело».

Подробнее...Вже третє літо розпочинається для учнів 5-8-х класів загальноосвітніх шкіл Нової Одеси із зустрічі у Summer Language School. Це – англомовний табір, який об’єднує активних, веселих школярів та творчих, небайдужих педагогів – учителів англійської мови району. Кожне заняття школи присвячене окремій темі.

Подробнее...


8 червня 2017 року в читальній залі Новоодеської ЦРБ відбулося чергове заняття літньої мовної школи, присвячене казкам. День казки розпочався з бібліоквесту за сторінками казок. На юнацькому абонементі учасники – 4 команди загальноосвітніх шкіл №1,2,3 та гуманітарної гімназії – отримали завдання, розшукували казки українських письменників у книжкових фондах абонементу. Потім виконували завдання, використовуючи каталоги і картотеки ЦРБ. У читальній залі на них чекав книжковий подіум, де демонструвались книги відомих письменників-казкарів: Андерсена, Гофмана, Гауфа та літературні казки українських авторів: Марко Вовчок, Короліва-Старого та ін. Тут учні виконали останнє завдання квесту, продемонструвавши гарні знання українських казок.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у серпні

  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення” до Року Української революції, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Над Бугом Південним вітрила пливуть”, “26 років незалежності: ключові віхи в 26 книгах”.
20
серпня
<<< травень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Найпопулярніше

2017. Анкетування серед користувачів МОБЮ (до 40-річчя бібліотеки) З метою вивчення рівня популярності Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, її ефективност...

Муза мужності і боротьби Олега Ольжича Цикл виставок “Літературні ювіляри — 2017” До 110-річчя від дня народження О. Ольжича “...

Професійний діалог “Бібліотека — школа: співпраця і взаємодія” 22 червня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся професійний діалог між бібліотекарями та мик...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.