Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоОнлайн-турніри “Живи безпечно в реалі і віртуалі” тривають у рамках однойменного циклу, запровадженого МОБЮ для миколаївської молоді.

19 березня інтерактивне щеплення від небезпек отримали студенти Миколаївського політехнічного коледжу.

Подробнее...

Лариса Сергіївна Кришталь народилася в 1962 році у Миколаєві. Закінчила Миколаївський суднобудівний технікум, працювала математиком-програмістом в обчислювальному центрі.

Захопившись живописом у зрілому віці, під час занять у дитячій художній школі в якості “вільного слухача” опанувала основи малюнка, а згодом закінчила курси художників-оформлювачів при Обласному науково-методичному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Подробнее...

2017 рік завершився, тому саме час підбивати підсумки. На думку наших читачів, Топ-10 найкращих книг минулого року виглядає так.

Воннеґут К. Бойня номер п'ять, або Дитячий хрестовий похід / Курт Воннеґут ; пер. з англ. : Володимир Діброва, Лідія Діброва. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. — 320 с.

Курт Воннеґут-молодший — один з найвідоміших американських прозаїків. Про нього і його творчість написані солідні наукові монографії і дисертації, маса критичних статей і рецензій, журналісти без кінця зверталися до нього з проханням про інтерв'ю.

Головний парадокс художнього методу Воннеґута в тому, що про найкризовіші, найтрагічніші моменти людського життя він розповідає зі сміхом. В його романах — смертельна гра в життя, в яку грає людина. Це зіткнення глибокого філософського змісту з зовнішньою карнавальністю створює неповторний воннеґутівський стиль.

Подробнее...

18 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулися змагання з гри «Брейн-ринг» на вихід до чемпіонату України за участі команд Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор.
Змагання інтелектуалів у бібліотеці

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у березні

  • Поетичний скетчбук “Щастя в поезії” до Всесвітнього дня поезії і Міжнародного дня щастя
  • Краєзнавча інтерактивна екскурсія “Вулиця Нікольська”
  • Навчальний онлайн-турнір “Я — юний виборець”
21
березня
<<< травень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Найпопулярніше

Богоявленск: от древности до современности Одной из самых таинственных в топонимическом плане территорий Николаева является Богоявленск (в п...

Шістдесят хвилин поезії Леоніда Ржепецького 8 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку поезій “Світанок опівночі” презентува...

“МОБЮ news — 2017”: обласна бібліотека для юнацтва відзвітувала про результати роботи 15 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки&nbsp; роботи за 2017 рік, ...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.