Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в руках молоді” завітали члени журі, переможці і учасники обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина”, учні Миколаївського професійного ліцею будівництва і сфери послуг, студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, батьки і діти з ГО “Миколаївське міське об'єднання родин з особливими дітьми та інвалідів-дитинства “Усмішка дитини”, творча миколаївська молодь.


Етно-паті “Українська спадщина в руках молоді”

Подробнее...

Foot-квест: николаевские студенты исследовали сакральный центр «Адмиралтейский»

Несколько десятков николаевских студентов из разных вузов приняли участие в седьмом foot-квесте из цикла «Исторический Николаев». В этот раз квестеры исследовали сакральный центр «Адмиралтейский».

Подробнее...

Николаевские студенты исследовали сакральный центр «Адмиралтейский»

Несколько десятков николаевских студентов из разных вузов приняли участие в седьмом foot-квесте из цикла «Исторический Николаев».

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у квітні

  • Поетичне меню “Манго на сніданок від Анни Шередько”
26
квітня
<<< травень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Найпопулярніше

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стан та перспективи розвитку культурологічно... 27 березня у ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” ві...

Веб-урок №11. Миготливий запис (Анімація в програмі GIMP)

Березень 2018 року 16 березня — 135 років тому було затверджено другий герб Миколаєва (1883) Невід'ємною складо...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.