Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво17 січня — 65 років Володимиру Олександровичу Бахтову, миколаївському художнику, заслуженому художнику України, члену Національної спілки художників України (1954)


Володимир Бахтов народився 17 січня 1954 року в місті Золоте Луганської області. Навчався на художньо-графічному факультеті Одеського педагогічного інституту ім. К. Ушинського. В 1975 році після закінчення вишу за направленням приїхав працювати до Миколаєва разом з дружиною Тетяною, теж художницею.

В. Бахтов — учасник персональних та колективних виставок в Україні і за кордоном. Член Національної спілки художників України (НСХУ) з 1982 р. Лауреат Паризького салону “Гран-Пале” сучасного мистецтва в номінації “Графіка”. Нагороджений срібною медаллю Європейського конкурсу живопису в Парижі. Стипендіат Спілки художників СРСР (1984-1987). Член Міжнародної асоціації “Сузір’я графіків” (1997). Заслужений художник України (1999). Працює в галузі графіки, живопису, ленд-арту. У 2003 році став переможцем в номінації “Мистецтво” миколаївської загальноміської програми “Людина року” — “Городянин року”.

Подробнее...

15 січня в обласній бібліотеці для юнацтва стартував Великий марафон юних краєзнавців, присвячений 230-річчю заснування Миколаєва. Першими на дистанцію вийшли учні Морського ліцею імені професора М. Александрова, для яких провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді Оксана Криловська провела краєзнавчу інтерактивну екскурсію “Юність і сучасність рідного міста: вулиця Соборна”.

Подробнее...

В народі говорять: «Зима прийшла — празників привела». Січень, другий зимовий місяць, найщедріший на народні свята. Раніше було дуже поширено в народі 13 січня відмічати свято Маланки. З настанням сутінок по селу ходили ватаги щедрувальників з музиками. Але основною подією Щедрого вечора та Нового року було щедрування, яке супроводжувалося обов’язковим обходом хат із побажанням людям щастя, здоров’я й добробуту в новому році. Щедрівки величають господаря, його родину, висловлюють побажання багатого врожаю, приплоду худоби, добробуту.

Подробнее...

Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця — з 9 до 17, неділя — з 10 до 17. Бібліотека не обслуговує користувачів: щосуботи (вихідний), 1 січня і 7 січня (святкові дні), 2 січня (санітарний день). Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у січні:

4 січня — віртуальний вертеп “Новорічні свята”

8 січня — історично-краєзнавчий дайджест “С. О. Макаров: адмірал, флотоводець, вчений, океанограф” до 170-річчя

9 січня — арт-майстерня “Свято своїми руками”

Подробнее...

Найпопулярніше

Міський конкурс пісенних жанрів «Зірки Миколаївщини» 18 грудня, напередодні свята Святого Миколая, відбувся міський конкурс пісенних жанрів «Зірки Мик...

Анонс заходів у грудні 2018 року Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця — з 9 до 17, неділя — з 10 до 17. Бібліотека не обслуговує к...

День добрих справ у Воскресенській селищній бібліотеці. 27 листопада у смт. Воскресенське Воскресенської селищної ОТГ Вітовського району завітали працівн...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.