Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво22 квітня в рамках ХVІІ виставки місцевих видавництв “Миколаївська книга — 2019” в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва письменник-музикант Степан Чигінцев презентував читачам свою другу книгу “Метаказки”.

Подробнее...

22 квітня читачі обласної бібліотеки для юнацтва отримали третій мовний лайфхак від модератора бібліотечного проекту — освітньої консолі “Державну мову знай!” — Марини Улановської.

Подробнее...

У рамках заходів до Дня довкілля фахівці Первомайської районної централізованої бібліотечної системи разом з працівниками національного парку «Бузький Гард» провели день інформації «Нехай Земля квітує всюди — планету збережімо, люди!» для студентів Мигіївського коледжу Миколаївського НАУ.

Подробнее...

15 квітня в читальному залі Первомайської районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему «Український фронтир: виклики для Причорномор’я», на якому були презентовані результати вивчення регіональної ситуації в сфері безпеки, здійснені на основі соціологічних досліджень та експертного опитування.

Подробнее...

16 квітня в Братській районній бібліотеці начальником Братського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області Щербиною Н. М. спільно з начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В. О. проведено інформування учнів ПТУ №17 з питань булінгу та шляхів його запобігання. Захід відбувся у рамках інформаційної кампанії Міністерства юстиції України #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право».

Подробнее...

19 квітня в Миколаївській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №3 відбулася смайл-зустріч “Веселкове розмаїття гумору”, організована обласною бібліотекою для юнацтва в рамках програми “Милосердя”.

Подробнее...

Найпопулярніше

ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА в Харкові 11-12 квітня 2019 року на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного універс...

Анонс заходів у березні 2019 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у березні: 11 березня — правова ...

Зустріч із казкаркою Вірою Марущак 18 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, до обласної бібліотеки для юнацтва завітали ...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.