Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво



19 вересня студентам Миколаївського коледжу культури і мистецтв був презентований біобібліографічний покажчик “Леонід Воронін: до 100-річчя від дня народження”.

Подробнее...

19 вересня у смт. Березанка відбувся Фестиваль молодіжної книги «ЧИТАЙмер успіху», організатори якого — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Березанська центральна районна бібліотека та Лиманівська сільська бібліотека-філія.


Фестивалі молодіжної книги “ЧИТАЙмер успіху”

 

Подробнее...

Надія Леонідівна Пінчук народилася 31 грудня 1970 року у місті Іллічівськ (нині — Чорноморськ) Одеської області. У 1991 році закінчила Одеське художнє училище імені М. Б. Грекова, отримала диплом викладача малювання і креслення з відзнакою. Навчалася на факультеті теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ). Педагоги з фаху — В. Захарченко, О. Федорук, В. Джулай. Надія — учениця народного художника України М. А. Ряснянського. Н. Пінчук є членом Національної спілки художників України з 2002 року.

Надія Леонідівна навчала дітей малюванню в школі, викладала живопис в училищі культури. Зараз дає приватні уроки і консультації.

Подробнее...

У читальну залу Кривоозерської центральної районної бібліотеки завітали першокурсники 15 та 18 груп Кривоозерського професійно-аграрного ліцею з класними керівниками Містюк І. П., Головатенко О. О. та майстром в/н Другановою С. В. на патріотичну годину «Доторкнутись до джерел славетної історії», присвячену 255-й річниці утворення Кривого Озера.


Подробнее...

11-13 вересня у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник».

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у вересні

  • Студентський клуб ерудитів “Tabula Rasa”: тренінг 12
  • Історичний інформ-реліз “Шляхами партизанської слави” з циклу “На перехресті світу і епох”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна у вогні 1917-1921 років: спроба державотворення” до Року Української революції, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Будь сучасним! Читай українське!”, “Завжди у пошуках себе”, “Миколаївщина: культурні надбання” до 80-річчя утворення Миколаївської області
22
вересня
<<< серпень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Найпопулярніше

Оголошено обласний професійний конкурс “Стартап моєї бібліоіновації” Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва оголошує обласний професійний конкурс імідж-проектів ...

2017. Всеукраїнське соціологічне дослідження «Патріотичний настрій молоді»: результати З метою визначення характеристик патріотичного настрою молоді і факторів, що впливають на рівень ...

Серпень 2017 року 30 серпня — 95 років від дня народження Павла Прокоповича Глазового (1922-2004), українського пое...



RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.