Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоВ ОБЮ тривають тренінги “Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього”. 22 червня тренер проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” Юлія Бронська провела третє заняття для фахівців бібліотеки.

Подробнее...

Цікаве літо-2018! Чого тільки варта експрес-подорож країнами Європейського Союзу, яку здійснили читачі бібліотеки 22 червня.

Подробнее...

21 червня читачі обласної бібліотеки для юнацтва позмагалися в інтерактивному етнотурнірі за звання кращого знавця літніх народних свят.

Подробнее...

Літо — пора не лише відпочинку, яскравих вражень і цікавих подій, а й пора розвитку та самовдосконалення, особливо для молоді. 20 червня бібліотекар відділу “Інтернет-центр” Юлія Задеряка ознайомила читачів бібліотеки з Топ-10 сайтів для вивчення англійської мови.

Подробнее...

18-20 червня 2018 року у Миколаєві проходив Фестиваль дитячої та юнацької фотографії “Коло друзів”. Організатор фестивалю — Міська станція юних техніків, а саме — дитяча студія фотографії і анімації «ФотоКрок» (керівник студії — голова МОО НСФХУ Ірина Гузій). Партнери фестивалю — Миколаївська обласна організація Національної спілки фотохудожників України і Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва.

strit

Подробнее...

Вже четверте літо розпочинається для учнів 5-8-х класів загальноосвітніх шкіл Нової Одеси з зустрічі у Summer Language School – англомовному таборі, який діє при Будинку дитячої та юнацької творчості.


Подробнее...

Вхід вільний: завітай у червні

25
червня
<<< серпень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Найпопулярніше

Етно-паті “Українська спадщина в руках молоді” 24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в рук...

Алієв А. Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька ... Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька обл. ...

Поетичне частування від Анни Шередько 26 квітня, спекотного весіннього дня, усі бажаючі могли доторкнутися до римованих рядків не тільк...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.