Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво17 липня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся семінар “Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники”. Організаторами виступили Український центр культурних досліджень і Державна бібліотека України для юнацтва за підтримки Міністерства культури України.


Семінар “Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники”.

Подробнее...

16 липня читачі відділу “Інтернет-центр” разом з бібліотекарями говорили про гаджети й розмірковували про те, друзі вони сучасній молоді чи викрадачі часу.

Подробнее...

Цикл виставок “Літературні ювіляри — 2018”
До 140-річчя від дня народження Януша Корчака“Я існую не для того, щоб мною захоплювалися і мене любили, а щоб самому діяти і любити. Не оточення має мені допомагати, а я маю допомагати людині й світові”
Януш КорчакЯнуш Корчак — один із найбільших інтелектуальних та моральних авторитетів ХХ століття, людина, яка іще за життя стала легендою. За його власними словами, “лікар за освітою, педагог волею випадку, письменник за покликанням і психолог із необхідності”. Суспільний і культурний діяч, філософ і практик, який на багато десятиліть випередив свій час.

Подробнее...

5-7 липня у Рівному в рамках програми “Молодіжний працівник” пройшов спеціалізований тренінг “Інклюзивність в молодіжних центрах”, організаторами якого стали Міністерство молоді та спорту України, Асоціація молодіжних центрів України, управління молоді та спорту Рівненської ОДА, Програма розвитку ООН та Державний інститут сімейної та молодіжної політики. Миколаївщину на тренінгу представляв Андрій Алієв, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва.

Подробнее...

Бібліо+ : інформаційний бюлетень : вип. 18 / уклад. Н. В. Драгуновська. — Миколаїв : ОБЮ, 2018. — 19 с.

Випуск інформаційного бюлетеня укладено за результатами обласного патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина”, організованого і проведеного бібліотекою у 2018 році.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у липні

  • Навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську”
18
липня
<<< вересень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Найпопулярніше

Алієв А. Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька ... Участь членів МС УБА у ІІ Міжнародному форумі молодіжних центрів, м. Святогірськ, Донецька обл. ...

Червень 2018 року 5 июня — 90 лет со дня рождения Юрия Семеновича Крючкова (1928-2015), ученого, доктора технически...

ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів у Святогірську 23-25 травня у місті Святогірськ Донецької області відбувся ІІ Міжнародний форум молодіжних центр...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.