Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво12 лютого обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки роботи за 2018 рік. Публічний звіт перед громадськістю пройшов у форматі церемонії вручення премій “Бібліотечний Оскар” фахівцям бібліотеки за найцікавіші проекти і найефектніші заходи року, що минув.

Подробнее...

Річний план закупівель на 2019 рік                        
Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, код ЄДРПОУ 05492663

Подробнее...

7 лютого учні Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу стали учасниками одразу двох тренінгів — “Дистанційна і неформальна освіта” та “Моя безпека в медіапросторі”, проведених фахівцями обласної бібліотеки для юнацтва.

Подробнее...

В ОБЮ триває Великий марафон юних краєзнавців, присвячений 230-річчю заснування Миколаєва. 1 лютого учні Морського ліцею імені професора М. Александрова вирушили у віртуальну мандрівку однією з найдовших вулиць міста — Нікольською.

Подробнее...

1 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся перший інтерактивний тренінг “Моя безпека в медіапросторі” з однойменного циклу, запровадженого цьогоріч бібліотекою для миколаївської молоді.

Подробнее...

31 січня в обласній бібліотеці для юнацтва стартував новий проект — освітня консоль “Державну мову знай!”. Перший мовний лайфхак “А як українською?” читачам ОБЮ запропонувала модератор проекту Марина Улановська.

Подробнее...

Найпопулярніше

Міський конкурс пісенних жанрів «Зірки Миколаївщини» 18 грудня, напередодні свята Святого Миколая, відбувся міський конкурс пісенних жанрів «Зірки Мик...

Творча майстерня Святого Миколая 19 грудня, у день Святого Миколая, на творчу майстерню “Новорічні поробки і різдвяні подарунки” д...

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (смт. Криве Озеро) Церква Різдва Пресвятої Богородиці знаходиться в смт. Криве Озеро Миколаївської області (вул. Цен...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.