Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво17 серпня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся патріотичний дайджест «Гідний України син» з нагоди 50-річчя з дня народження талановитого співака і актора, лідера гурту «Скрябін» Андрія Вікторовича Кузьменка, знаного під псевдонімом Кузьма.

Подробнее...

15 серпня читачі відділу “Інтернет-центр” разом з бібліогідом Тетяною Руснак подорожували найвідомішими музеями світу.

 

Подробнее...

Нагадуємо, термін подання робіт на обласний конкурс літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора” продовжено!До 14 вересня молодь Миколаївщини віком від 15 до 21 року (включно) може подати на конкурс заявку і свою інтерпретацію творів Томаса Майна Ріда,  Альбера Камю, Франца Кафки, Емілі Бронте, Жуля Верна, Джорджа Орвелла, Е. М. Ремарка, Террі Пратчетта, Жоржа Сіменона. Детальні умови участі і вимоги до конкурсних робіт дивись тут. Три переможці отримають дипломи і подарунки (1 місце — навушники, 2 — електричний чайник, 3 — комплект для художньої творчості).

Подробнее...

В бібліотеці з нагоди Міжнародного дня молоді відбулась інформаційна година “Молодь, якою пишається Україна” з циклу заходів “Мобільна інформація”.
 

Подробнее...

В гостях у библиотеки

17 июля в Николаевской областной библиотеке для юношества состоялся семинар «Ориентиры молодежи в литературе: классики и современники».

Подробнее...

«Литературный ориентир» для николаевцев

17 июля в Николаевской областной библиотеке для юношества состоялся семинар «Ориентиры молодежи в литературе: классики и современники». Организаторами выступили Украинский центр культурных исследований и Государственная библиотека Украины для юношества при поддержке Министерства культуры Украины.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у серпні

21
серпня
<<< листопад 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Найпопулярніше

Семінар “Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники” 17 липня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся семінар “Орієнтири молоді в літ...

Василь Нікітін Нікітін Василь Миколайович народився 4 січня 1988 року в смт. Врадіївка Миколаївської області. По...

Фестиваль дитячої та юнацької фотографії “Коло друзів” 18-20 червня 2018 року у Миколаєві проходив Фестиваль дитячої та юнацької фотографії “Коло друзів...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.