Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоПоэт, журналист и «погонщик облаков» Олег Дорош поделился тайнами с николаевской молодежью

Николаевская областная библиотека для юношества сегодня продолжила цикл бенефисов молодежных стартапов «Новая генерация лидеров» творческой встречей учеников Николаевского политехнического колледжа с поэтом и журналистом Олегом Дорошем (настоящее имя Олег Гордей), передает ІншеТВ.

Подробнее...

17 травня обласна бібліотека для юнацтва з книгозбірні і закладу для читачів перетворилася на дім, де оживають і живуть іграшки, адже цьогорічна тематика “ночі в бібліотеці” — “Іграшковий світ дитинства”.

17 травня іграшки захопили бібліотеку. Пролог

Подробнее...

17 травня в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч з поетом, прозаїком і журналістом Олегом Дорошем.


Олег Дорош

Подробнее...

16 травня відбувся онлайн-турнір “Живи безпечно в реалі і віртуалі”, учасниками якого стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №32 ім. Кривоносова С. С. Це четвертий захід однойменного циклу онлайн-турнірів, запровадженого МОБЮ для молоді.

Подробнее...

З 14 по 20 травня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запропонувала школярам і студентам, своїм відвідувачам низку заходів, присвячених Дням Європи в Україні.


Дні Європи в бібліотеці

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у травні

20
травня
<<< листопад 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Найпопулярніше

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стан та перспективи розвитку культурологічно... 27 березня у ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” ві...

Тетяна Кравець, І місце в номінації “Вироби народного промислу” Кравець Тетяна Вікторівна. Сільський млин : виріб з паперової лози / Обласний патріотичний конкур...

Етно-паті “Українська спадщина в руках молоді” 24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в рук...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.