Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво22 лютого в бібліотеці для вчителів зарубіжної літератури Миколаївщини відбувся майстер-клас директора бібліотеки, поетеси Наталії Ткаченко щодо популяризації творчості великого вірменського поета Ованеса Туманяна. Маючи досвід у вивченні чудових творів вірменського письменника, Наталія Вікторівна поділилася із зацікавленими слухачами своїм баченням сучасних форм і методів просування літературної творчості у молодіжне середовище.

Подробнее...

22 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з Оленою Демидовою майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою призеркою Чемпіонатів та Кубків України, міжнародних змагань з легкої атлетики.


Нова генерація лідерів: Олена Демидова

Подробнее...

20 лютого читачі обласної бібліотеки для юнацтва отримали інтерактивне щеплення від небезпек, взявши участь в онлайн-турнірі “Живи безпечно в реалі і віртуалі”.

Подробнее...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

20 лютого минає чотири роки з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріл на Майдані. Сотня українців віддала своє життя за честь, за волю, за право бути українцями і за свою Батьківщину. З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в бібліотеках району пройшла низка патріотичних заходів.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у лютому

  • Профілактичний тренінг “Не стань жертвою торгівлі людьми!” / до Року реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”
26
лютого
<<< листопад 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Найпопулярніше

Шістдесят хвилин поезії Леоніда Ржепецького 8 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва свою нову збірку поезій “Світанок опівночі” презентува...

Богоявленск: от древности до современности Одной из самых таинственных в топонимическом плане территорий Николаева является Богоявленск (в п...

“МОБЮ news — 2017”: обласна бібліотека для юнацтва відзвітувала про результати роботи 15 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки&nbsp; роботи за 2017 рік, ...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.