Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікавоУкраїнська вишиванка – це світ краси, фантазії, натхнення. В ній яскраво та повно розкривається душа українського народу, споконвічне прагнення до прекрасного. Це один з небагатьох національних брендів, відомих в усьому світі.

Подробнее...

Захопливо та весело розпочалася 17 травня регіональна акція «Бібліотечні сутінки» в Кривоозерській районній бібліотеці для дорослих. Юнаки та дівчата 12 та 15 груп Кривоозерського професійно-аграрного ліцею змагалися в інтелектуально-розважальній грі у форматі відомого на Новому каналі гумористичного шоу «Хто зверху?».


Подробнее...

День Європи в Україні відзначається у третю суботу кожного травня. Започатковано цей день Указом Президента України з квітня 2003 року. 18 травня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся інтелектуально-літературний круїз «Парад країн Європи». На захід завітали учні старших класів ЗОШ №1, ЗОШ №2 та користувачі бібліотеки.

Подробнее...

19 травня 2018 року в Україні відзначають День Європи. Співробітники юнацького відділу Первомайської міської ЦБС організували пересувну виставку книг, щоб ознайомити читачів з виданнями провідних європейських письменників — класиків світової літератури.

Подробнее...

Николаев богат талантами: известный николаевский поэт Олег Дорош провел встречу с читателями


В четверг, 17 мая, в Николаевской областной библиотеке для юношества состоялась встреча известного николаевского поэта, журналиста, блогера Олега Дороша. Мероприятие было организовано в рамках бенефисов «Новая генерация лидеров».

Олег Дорош (настоящее имя Олег Гордей) окончил Николаевский национальный университет им. Сухомлинского и Украинскую академию печати во Львове. Олег не только поэт, а еще прозаик, публицист, организатор литературных вечеров, а также работает журналистом.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у травні

24
травня
<<< грудень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Найпопулярніше

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стан та перспективи розвитку культурологічно... 27 березня у ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв” ві...

Тетяна Кравець, І місце в номінації “Вироби народного промислу” Кравець Тетяна Вікторівна. Сільський млин : виріб з паперової лози / Обласний патріотичний конкур...

Етно-паті “Українська спадщина в руках молоді” 24 квітня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на етно-паті “Українська спадщина в рук...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.