Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво10 січня до обласної бібліотеки для юнацтва завітали студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.
Микола Аркас — грек з душею українця

Подробнее...

30 січня (10 лютого) — 245 років від дня народження Василя Назаровича Каразіна, видатного вченого, винахідника, громадського діяча і просвітника (1773-1842)


Василь Назарович Каразін народився у селі Кручик Богодухівського повіту Харківської губернії. Він — нащадок давнього шляхетного роду Караджі. Дід Василя переїхав до Росії за часів Петра I, його прізвище з часом трансформувалося в Каразін.

Василь отримав традиційне для дворян виховання. Спочатку навчався у приватних пансіонах Кременчука і Харкова, в 11 років був записаний до кірасирського орденського батальйону. Служив у лейб-гвардійському Семенівському полку, відвідував лекцій у Горному корпусі — на той час найкращому вищому навчальному закладі Росії. Молодий офіцер оволодів ґрунтовними знаннями з фізики, хімії, ботаніки, метеорології, медицини, знався на літературі, історії та філософії, вільно розмовляв італійською, німецькою і французькою мовами. У 1795 році Василь Каразін залишив військову службу, оселився у своєму маєтку в селі Кручик.

Подробнее...

4 січня читачі бібліотеки для юнацтва поринули у різдвяну атмосферу, відвідавши святковий кінозал, на який перетворився відділ “Інтернет-центр”.

Подробнее...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Підведені підсумки обласного бібліотечного професійного конкурсу імідж-проектів “Стартап моєї бібліоінновації», ініційованого Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва. Конкурс проводився з 16 вересня по 15 листопада 2017 року з метою впровадження нових форм роботи у бібліотеки області; стимулювання творчої, інтелектуальної активності бібліотечних працівників області, використання в бібліотечній роботі новітніх технологій.

Подробнее...

Вхід вільний: завітай у січні

  • Вечір історичного портрету “Грек з душею українця: до 165-річчя М. М. Аркаса “
  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
16
січня
<<< грудень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Найпопулярніше

Нам сьогодні — 40!!!!! Нашій улюбленій найріднішій бібліотеці сьогодні, 15 грудня, виповнилося 40 років! Нас уже вітають...

Бібліографічний опис матеріалу з з YouTube

Skype-міст із Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва 16 листопада відбулася чергова Skype-зустріч у рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бі...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.