Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна:: Нас єднає Україна::

Це цікаво14 листопада відбувся останній у цьому році онлайн-турнір “Я — юний виборець” з однойменного циклу навчальних онлайн-турнірів для молоді, організованих ОБЮ до Року реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Учасниками турніру стали студенти Миколаївського політехнічного коледжу.

Подробнее...

30 листопада — 65 років від дня народження Миколи Миколайовича Шитюка (1953-2018), академіка Української академії історичних наук, доктора історичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України


Микола Шитюк народився в селі Лиса Гора Первомайського району Миколаївської області. Навчався у Лисогірській школі-інтернаті №5, потім перейшов у школу №2, після закінчення якої вступив до Новобузького педагогічного училища. Закінчивши училище, Микола Миколайович з вересня 1972 року працював учителем історії та географії у Водяно-Лоринській школі Єланецького району. Після служби в Збройних силах навчався на історичному факультеті Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка (1975-1981).

Подробнее...

18 грудня 2018 року о 14-й годині відбудеться міський конкурс пісенного жанрів “Зірки Миколаївщини” за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 45/47 (ЗОШ №7, між вулицями Декабристів та Фалеєвською). Неповнолітніх учасників обов'язково мають супроводжувати батьки або керівник. Письмові заявки на участь подаються до 16 грудня на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript відповідно до зразка.

Подробнее...

З 5 по 7 листопада в Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць. Організатори заходу — Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі

Подробнее...

Напередодні Дня української писемності та мови в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася година рідної мови «Прекрасне слово і душа у мові рідній возз’єднались». До бібліотеки завітали учні 9-го та 10-го класів Баштанського ОЗЗСО №1 разом із вчителями зарубіжної літератури К. А Новосад та української мови і літератури Л. В. Хуповкою і завідуючою шкільною бібліотекою Т. А. Безручко.


Подробнее...

2 листопада в затишному залі Баштанської центральної районної бібліотеки на зустріч з прекрасним зібралися члени літературно-мистецького клубу «Роксолана». На своє чергове засідання «роксоланівці» запросили вихованців Зразкового художнього колективу гуртка «Фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради під керівництвом Ірини Анатоліївни Польщиної.

Подробнее...

Найпопулярніше

Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць у Дніпрі З 5 по 7 листопада в Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та праців...

Foot-квест вулицями Лягіна та Фалєєвською 26 вересня відбувся восьмий foot-квест з циклу “Історичний Миколаїв”. Цього разу команди квестері...

Анонс заходів у жовтні 2018 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у жовтні: 1 жовтня — науковий...RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

3D-екскурсія

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Перегляд 3D-галереї
Единая страна!
.