Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Карантинна осінь: екскурсія та віртуальна грайка для студентів КНУКіМ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

5 жовтня до обласної бібліотеки для юнацтва завітали студенти спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Фахівці МОБЮ розповіли про основні напрямки роботи відділів (науково-методичного, відділів автоматизації бібліотечних процесів, обслуговування користувачів, соціокультурної діяльності молоді та “Інтернет-центр”), інформували про послуги (зокрема віддалені), презентували електронні ресурси бібліотеки: електронний каталог, бази даних, віртуальну довідку.

Бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді Анна Кондрацька звернула увагу студентів на корисний і цікавий ресурс на сайті бібліотеки — “Ігромікс”. Онлайн-ігри, створені бібліотекарями ОБЮ на різноманітні теми, стануть в нагоді і в навчанні, і в дозвіллі. Щоб перевірити свої знання з англійської, дівчата зіграли у віртуальну грайку “В 10 кліків”. Граючи, підбирали синоніми, вивчали нові англійські терміни, сленгові слова і вирази, закріпили основи граматики. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.