Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 листопада завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді МОБЮ Андрій Алієв взяв участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми», що відбулась на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського в очно-дистанційній формі.


Організатори конференції – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.

Андрій Алієв виступив у секції №6 «Роль бібліотеки у реалізації завдань патріотичного виховання молоді» з доповіддю «Внесок Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва у національно-патріотичне виховання студентської молоді міста і області». Фахівець розповів про організовані бібліотекою обласні молодіжні патріотичні конкурси, створені краєзнавчі електронні бази даних, проведення циклу заходів «Абетка історичної пам’яті» до 100-річчя Української Революції 1917-1921 рр., реалізацію спільного проєкту обласної бібліотеки для юнацтва і Юнацького Корпусу тощо.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.