Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Сьогодні в бібліотеці стартували тижневі активності для дівчат і жінок Миколаєва в межах співпраці з Мобільним простором “Вільна”.

Свій внутрішній всесвіт учасниці арт-терапевтичного заняття досліджували під керівництвом психологині Наталії Захарової.

Чергове тренування з йоги від тренерки Марини Чередниченко зібрало прихильниць комплексного розвитку тіла і свідомості.


Завсідниці краєзнавчого клубу поспілкувалися в онлайні з миколаївським краєзнавцем, громадським діячем і педагогом Євгеном Парамоновим.


Тривають заняття авторського курсу артистки Миколаївського академічного драматичного художнього театру Марини Васильєвої з ораторської майстерності “Володіння словом — шлях до успіху”.


Підписуйтесь на телеграм-канал “Вільна” у Миколаєві”, слідкуйте за анонсами заходів, реєструйтесь і приходьте до нас на Велику Морську, 92. Чекаємо вас!