Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

2 листопада в бібліотеці для юнацтва інспектори відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Миколаївській області консультували слухачів Університету ІІІ віку з приводу небезпеки і поширення шахрайства (в тому числі віртуального), роз’яснювали, якими способами можна вберегтися від цього правопорушення.

Поліціянти розповіли про різні види шахрайства і способи їх вчинення, про знаряддя, якими користуються злочинці. Зокрема було наголошено, що в умовах війни значно посилилася робота онлайн-шахраїв, які намагаються використовувати соціальні мережі та інші вебресурси для обману громадян. Інспектори поділилися корисними порадами щодо того, як розпізнати шахраїв та як не стати їх жертвою.

Консультація була спрямована на підвищення свідомості громадян про ризики шахрайства та надання їм інструментів для самозахисту. Учасники заходу ставили запитання, отримували на них вичерпні фахові відповіді і конкретні поради, як захистити себе від шахраїв.