Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

15 червня наші юні читачі стали учасниками творчого міксу, організованого обласною бібліотекою для юнацтва в межах циклу «Літо з бібліотекою». Цього разу зустріч відбулася просто неба — на мальовничому березі річки Інгул.


Прибережні краєвиди та спокійна гладінь річки надихнули підлітків на творчість. Акварельними фарбами вони передавали літній настрій, красу рідних серцю миколаївських пейзажів. Під час малювання учасники надихалися поезією Дніпрової Чайки, яка у своїх творах оспівувала красу природи південного краю, річок Інгул та Південний Буг. Юні митці спілкувалися, ділилися враженнями та говорили про свою любов до рідного міста. Вони дякували бібліотекарям за можливість цікаво провести час і по-особливому — через творчість і поезію — поглянути на улюблені куточки Миколаєва.