Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

24 червня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся творчий захід із циклу «Артколо», який об'єднав учасниць навколо захопливого процесу створення квітів-брошок із фоамірану.
На початку зустрічі ведуча запропонувала поговорити про квіти та їхній вплив на емоційний стан людини. Учасниці ділилися своїми вподобаннями, розповідали про улюблені квіти та асоціації, які вони викликають. Під час майстеркласу присутні ознайомилися з особливостями роботи з фоаміраном, вчилися формувати пелюстки, гармонійно поєднувати кольори та створювати декоративні прикраси власноруч. У результаті творчої роботи народилися неповторні квіти-брошки — яскраві, ніжні й витончені. 
 
Тепла атмосфера, щире спілкування й радість від власноруч створеної прикраси подарували учасницям приємні враження та натхнення для нових творчих зустрічей.