Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо до участі у конкурсі пісенного жанрів “Зірки Миколаївщини”!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

18 грудня 2018 року о 14-й годині відбудеться міський конкурс пісенного жанрів “Зірки Миколаївщини” за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 45/47 (ЗОШ №7, між вулицями Декабристів та Фалеєвською). Неповнолітніх учасників обов'язково мають супроводжувати батьки або керівник. Письмові заявки на участь подаються до 16 грудня на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript відповідно до зразка.


До участі у Конкурсі запрошуються виконавці різних пісенних жанрів (малі форми аматорських колективів тощо) міста, навчальних закладів. Загальна тривалість виконання – до 4 хвилин, презентації композицій – до 5 хвилин. Під час виступу допускається музичний супровід під фонограму (-1), записаний на якісних флеш-носіях. Конкурс проводиться у наступних вікових категоріях: І категорія – 7 – 12 років; ІІ категорія – 13 – 17 років; ІІІ категорія – 18 – 21 років;
ІV категорія – аматорські колективи і студенти середніх та вищих навчальних закладів.

Виступи оцінюються окремо в кожній віковій категорії за такими критеріями: виконавська майстерність; художнє вирішення та режисерська обробка твору (оригінальний та творчий підхід до виконання твору, костюм, використання технічних засобів); сценічна культура; відповідність твору віковій категорії.

Організатори конкурсу: Громадська організація «Центр культурно-соціального розвитку», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Миколаївської міської ради.

Зразок заявки

Заявка на участь у Конкурсі

1. Прізвище, ім'я, по-батькові повністю конкурсанта
2. Число, місяць, рік народження
3. Повна адреса реєстрації проживання за паспортом
4. Назва навчального закладу
5. Контактний телефон і e-mail
6. Контактний телефон особи, що супроводжує
7. Назва, автор твору

Учасники Конкурсу можуть ознайомитися з порядком і правилами проведення конкурсу, видами та формами морального та матеріального заохочення. Положення про Конкурс тут

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.