Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у жовтні 2019 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва (вул. Велика Морська, 92) у жовтні працює з понеділка по четвер з 9 до 18 години, п'ятниця/неділя — з 10 до 17. Субота — вихідний. Бібліотека не обслуговує користувачів 2 жовтня (санітарний день) і 14 жовтня (святковий день).
 
Пропонуємо відвідати у жовтні цікаві події (дати проведення можуть змінюватися, попередньо зателефонуйте (0512)37-62-33, 37-69-87 або 47-28-77):
 
1 жовтня — мистецька подорож “Українська пісня — поетична біографія народу” до Міжнародного дня людей похилого віку і Міжнародного дня музики / програма “Милосердя”
 
1 жовтня — комунікаційний тренінг “Тимбілдинг проти булінгу” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
1 жовтня — правова біржа “Булінг у школі: зумій захистити себе” до Міжнародного дня ненасильства з циклу “Закон і право” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
3 жовтня — літературний портрет “Незгасаючий перстень життя” до 110-річчя Богдана-Ігора Антонича / програма “Барви українського слова”
 
4 жовтня — тренінг “Блоги і блогери” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”
 
8 жовтня — освітньо-ігровий воркшоп “#МОЛОДЬ_іде_на_ВИБОРИ” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
9 жовтня — літературно-просвітницький воркшоп “Hand-made проза: створи власне оповідання” з циклу “#Youth and Books” / програма “Територія читання”
 
10 жовтня — змагальні перегони “Захист країни — справа кожного” до Дня захисника України / програма “Духом сильна Україна!”
 
10 жовтня — інтерактивний лабіринт “Державні свята: Захисник.UA” / програма “Духом сильна Україна!”
 
15 жовтня — діалог з героєм “Національний герой очима молоді” з презентацією розмальовки / програма “Духом сильна Україна!”
 
16 жовтня — практично-комунікаційний тренінг “Формула пошуку роботи: як вибираємо” з циклу “Працевлаштування / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
16 жовтня — краєзнавча інтерактивна екскурсія “Юність і сучасність рідного міста: “зелена” історія Миколаєва”
 
16 жовтня — віртуальний нон-стоп “Туристичний путівник Миколаївщиною”
 
17 жовтня — кейсовий тренінг “Рабство ХХІ століття у некласичних схемах” до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
18 жовтня — освітня консоль “Державну мову знай!” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
23 жовтня — практичний тренінг “Соціальні мережі: використовуй правильно” з циклу “Медіакультура” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
23 жовтня — інтерактивний тренінг “Моя безпека в медіапросторі” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування”
 
24 жовтня — бенефіс молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” /Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта Спілкування” 
 
29 жовтня — літературний вечір “Народжене в Прибужжі слово”
 
31 жовтня — вечір-репортаж “Король пера і майстер слова” до 100-річчя Б. Арова
 
Пропонуємо у жовтні ознайомитися з книжковою виставкою “Козацький дух непереможний”, а також виданнями, представленими на постійно діючих виставках “Миколаївська книга: знак якості”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Це щось новеньке!”, “Книга місяця”, “Нові надходження: для навчання, саморозвитку і відпочинку”. На нашому сайті на вас чекають підготовлені фахівцями бібліотеки новинки: віртуальні книжкові виставки та ігромікси.
 
Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете не тільки скористатися комп'ютерами, але й електронними читанками, послухати або взяти додому художні аудіокниги, пограти в настільні ігри.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.