Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Алієв А. Молодіжний простір МОБЮ в онлан-режимі / Андрій Алієв // БібліоАс. — 2020. — № 23. — С. 9.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Молодіжний простір МОБЮ в онлан-режимі

В умовах карантину Молодіжний простір обласної бібліотеки для юнацтва перейшов в онлайн-режим. Стартували флеш-моби #літературник_на_карантині, організовані членами літературно-музичного об’єднання «Молодість у віршах», до яких приєдналися творчі колеги з Києва та Івано-Франківська.

Єгор Бєлоусов, Марія Дубініна, Олег Висоцький виконували пісні під гітарний акомпанемент, Валентина Гавришко, Катерина Романенко, Вєта, Анна Гутнік поділилися найкращими і новими віршами. Згодом естафету початківців підхопили знані місцеві автори: Ксана Коваленко, Богдана Казанжи, Ольга Сквірська, Макс Айдахо, Олег Дорош, Лана Грімм, Дмитро Давиденко.

Для усіх, хто прагнув зберегти своє тіло у тонусі, збірна бібліотечних йогів записала онлайн-тренування.

Щоб навіть на карантині не забувати про прекрасне, було створено віртуальну екскурсію виставкою живопису і графіки “Весняне натхнення” молодої миколаївської художниці Дар'ї Мовчан.

Психологиня і бібліотекарка Марина Чередниченко надавала онлайн-поради, як зберегти здоров’я під час карантину, як владнати сімейні конфлікти, як не хвилюватися напередодні ЗНО.

Андрій Алієв, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.