Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Наші проекти Програма “Барви українського слова” (2010-2018)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Наші проекти

Реалізується з 2010 року. База реалізації: відділ збереження основного фонду ОБЮ; з 2014 року — відділ реклами та соціокультурної діяльності; з 2016 - відділ краєзнавства та соціокультурної діяльності.

Духовна криза нації небезпечніша за економічну. Незаперечну роль у порятуванні української нації від духовної руйнації, від деградації відіграють кращі зразки української літератури. Саме вони є одним з важливих джерел творення особистого “Я”, пошуку відповідей на численні запитання молодих громадян, набуття ними певного життєвого досвіду.


На жаль, загальне тло естетичних, культурних смаків молоді часто спотворюється, пропагуються зразки масової культури низького гатунку. Вивчення інформаційних запитів користувачів нашої бібліотеки доводить, що українську художню книгу юнаки та дівчата читають здебільшого за навчальною програмою. Щоб комплексно популяризувати кращі зразки класичної та сучасної української літератури, було розроблено бібліотечну програму “Барви українського слова”.

Мета програми — популяризація української літератури і залучення молоді до читання творів україномовних поетів і письменників. Завдання Програми:  сприяння національно-культурному розвитку школярів і студентів, формування творчої, гуманістично настроєної особистості, поповнення бібліотечного фонду вітчизняними виданнями, поширення інформації про новинки сучасної української літератури, допомога юнацтву у виборі кола читання.

 

 

 

Структура Програми:
Цикл масових заходів;
Наочна популяризація, у тому числі віртуальна, українських художніх творів;
Онлайн-вікторини на бібліотечному сайті “Читай українське!”;
Створення буктрейлерів з циклу "Книга в кадрі" / Мультимедіа на сайті;
Підготовка веб-оглядів художніх творів українських письменників з циклу "Читай українське" / Мультимедіа на сайті;
Розміщення сценаріїв масових заходів на бібліотечному сайті / Творча лабораторія для фахівців, Поради методиста.

Партнери Програми: Миколаївська обласна організація Національної спілки письменників України, Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївське державне вище училище культури, літературне об'єднання  “Стапель”.

 

План роботи на 2010 рік

План роботи на 2011 рік

План роботи на 2012 рік

План роботи на 2013 рік

План роботи на 2014 рік
План роботи на 2015 рік

План роботи на 2016 рік

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.