Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Незгасаючий подвиг безсмертя (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Вшановуючи пам'ять героїв Другої світової війни, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня Перемоги (9 травня) Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка провела історичний репортаж-екскурс «Маки пам’яті» для учнів 10-х класів ЗОШ №1.

Бібліотекар Кориновська О. Г. зазначила, що мета заходу — зберегти пам’ять про ту страшну війну та віддати данину глибокої поваги героїзму і самовідданості її воїнів. Запрошений на захід екскурсовод районного історико-краєзнавчого музею Заяць А. В. розповів про події Другої світової війни, про величезні втрати — як людські, так і матеріальні, яких зазнала Україна внаслідок цієї жорстокої, кривавої боротьби. Доповненням до заходу стали зворушливі відеоматеріали, які розкрили увесь трагізм долі українського народу у Другій світовій війні.

До заходу бібліотекарі підготували тематичну книжкову виставку «Незгасаючий подвиг безсмертя», яка ознайомила користувачів бібліотеки з виданнями про події воєнного лихоліття. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.