Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

7 березня з нагоди 210-ої річниці від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка в Баштанській публічній бібліотеці була проведена традиційна акція “Єднаймо душі словом Кобзаря”, на яку завітали члени молодіжного клубу “Арт-Грані”, а також учні 8-9 класів Баштанських ліцеїв №1 та №2 разом зі своїми вчителями.

Розпочався захід у читальному залі бібліотеки, де було організовано книжкову виставку “На вічному шляху до Шевченка”. На виставці були представлені книги про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, а також добірка “Кобзарів” різних років видання.

Ведуча заходу Ірина Даниленко запросила присутніх у світ Тарасового слова, ознайомивши їх з короткою біографією поета та митця, а також запропонувала юним користувачам взяти участь у відеовікторині “Чи знаємо ми Тараса Шевченка?”.

У другій частині акції охочі читали вірші великого Кобзаря та вірші сучасних українських поетів про світоча національної культури Т. Г Шевченка. Піднесено і проникливо звучали слова “Заповіту” - одного з найвідоміших творів Тараса Шевченка - у виконанні всіх учасників зібрання.

Наприкінці заходу всі присутні отримали книжкові закладки з відомими висловами українського поета, виготовлені працівниками публічної бібліотеки.