Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 травня молодіжна столиця України Тернопіль провела zoom-конференцію «Молодь Online», а 28 травня відбулися громадські онлайн обговорення проєкту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, участь у яких взяв і завідувач відділу соціокультурної дііяльності молоді МОБЮ Андрій Алієв.

Привітали учасників конференції «Молодь Online» Сергій Надал, міський голова Тернополя і Христина Білінська, начальниця управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради і модераторка заходу. Під час панельної дискусії на тему «Життя після карантину» своїми думками ділилися і відповідали на питання у чаті  Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, Андрій Павлович, координатор ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, експерт програми EU4Youth, Захар Ткачук, тренер освітніх програм молодіжної політики та роботи. Далі на віртуальних учасників чекала запальна музична сальса-пауза від творчої родини танцюристів Констянтина і Діани Валігури. У другій половині конференції Олександр Ярема, перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України, розповів, як на державному рівні регулюються нагальні молодіжні питання. Роман Вінтонів, український телеведучий, більш відомий під ім'ям свого гумористичного образу Майкла Щура, приділив увагу проблемі, як не стати жертвою фейків. Євген Глібовицький, експерт зі стратегій, керівник компанії «pro.mova», наголосив, який саме досвід він вважає важливим під час працевлаштування молоді. Уляна Супрун, виконувачка обов'язків Міністра охорони здоров'я України у 2016-2019 роках, поділилася корисними санітарними лайфхаками.


Протягом 26-29 травня Міністерство молоді та спорту України проводило  громадські обговорення проєкту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, що розробляється за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. У рамках серії онлайн-обговорень 28 травня було запрошено фахівців молодіжної сфери, молодіжних працівників/ців та представників/ців установ, що працюють з молоддю, молодіжних центрів. Фахівці Міністерства розповіли про основні пріоритети концепції: формування громадянської позиції; популяризація здорового способу життя; розвиток компетентностей та підвищення спроможності; підтримка соціально вразливої молоді.

Після наданих відповідей на запитання у чаті учасників обєднані у дві групи, де обговорювалося почуте та вироблялися пропозиції і зауваження. Андрій Алієв поділився досвідом роботи бібліотечного Молодіжного простору (лабораторія молодіжних ініціатив, бенефіси молодіжних стартапів, літературні і музичні вечіркі, художні виставки) і підкреслив важливість і спроможність ролі бібліотек у молодіжній роботі, створення більшої кількості просторів на їх базі.

Під час підведення підсумків фахівці Міністерства наголосили на розробці тренінгових програм, онлайн платформ, залученні міжнародних тренерів, створенні «Карти можливостей», які будуть доступні у молодіжних центрах по всій країні.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.