Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Арт-калейдоскоп «Блакитне диво планети»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

29 березня у приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва на арт-калейдоскоп «Блакитне диво планети», присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, зібралися хлопці і дівчата з Молодіжного творчого клубу «Імпульс», діти з художніх гуртків і творчих колективів будинків творчості, представники органів влади і громадських організацій.


Організатори заходу — комісія «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області, Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. Проект реалізовано за підтримки управління охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Вода — основа життя на землі, так як їй належить найважливіша роль у виникненні життя, у формуванні фізичного і хімічного середовища, клімату і погоди на нашій планеті. Про відповідальність кожного з нас за природу говорив начальник відділу охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради Дмитро Анатолійович Мац. Голова регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Інга Бабакова наголосила, що підростаюче покоління повинно завжди пам'ятати про те, що водні ресурси небезмежні, треба їх берегти.

Всіх присутніх привітала організатор заходу, голова правління МОБФ «Індиго» Ольга Криницька. Вона оголосила результати присвяченого збереженню водних ресурсів конкурсу дитячого малюнку, нагородила його переможців. На виставці представлені барвисті малюнки юних художників: Ільницької Дар'ї, Ільницької Ірини, Будзинської Таїсії, Топчій Анастасії, Чайковського Владислава, Шандригіної Аліси, Якобсон Ганни, Нікори Яни, Баранової Аріни, Білоусової Валентини, Рябоконь Софії, Буша Софії.

Було презентовано фотовиставку «Вода — джерело життя» — 30 фотографій молодих миколаївських фотографів і визнаних майстрів, членів клубу “Імпульс” і Національної спілки фотохудожників України, фотографів з севастопольського фотоклубу “Бриг”. Традиційно у фотовиставці взяли участь і зовсім юні фотографи, які вперше виставили свої роботи на суд глядачів. Пейзажі, жанрові замальовки, макрофотографії показали водний світ у всій його красі і різноманітності.

Про художні якості фотовиставки, особливості авторського бачення екологічних проблем та про подальші плани співпраці молодих і професійних фотографів розповіла Любов Савельєва, завідуюча відділу мистецтв і краєзнавства ОБЮ, голова правління Миколаївської обласної організації НСФХУ.

Вірші та проза, прочитані Владиславом Чайковським (СЗШО №22) і Алісою Шандригіною («Школа дитячого TV» Миколаївського Палацу творчості учнів), запальна пісня у виконанні Софії Буша (Будинок творчості для дітей та юнацтва Ленінського району) підкорили гостей бібліотеки. Серед “водних” малюнків і фотографій органічно закрутилася у вишуканому танці русалка Баранова Арина, учасниця колективу східного танцю “Аміра” Миколаївського Палацу творчості учнів.

Виразна книжкова виставка “Навколо водний світ” підвела підсумки арт-калейдоскопу, різнобічно розкривши тему необхідності захисту водних ресурсів планети Земля.


В матеріалі використано відеосюжет із телевізійних новин Миколаївщини Миколаївської обласної держтелерадіокомпанії.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.