Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Онлайн-зустріч: презентуємо Миколаївський коледж транспортної інфраструктури

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

altУ березні у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася онлайн-зустріч «Професії рідного краю» між представником Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та учнівською молоддю Арбузинки. Партнером заходу стала Арбузинська центральна районна бібліотека.

zustrich_1 zustrich_2 zustrich_3


Викладач спеціальних дисциплін, відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Анатолійович Бесараб розповів учням 9 та 11 класів Арбузинської загальноосвітньої школи № 2 про умови вступу до коледжу, терміни і форми навчання, спеціальності, які можна здобути у даному державному навчальному закладі. Викладач особливо акцентував на тому,  що всі студенти проходять практику як у державних підприємствах,так і в комерційних транспортних структурах. Це допомагає випускникам коледжу швидше адаптуватись на першому робочому місці. Дипломовані випускники працевлаштовуються на Укрзалізницю або можуть продовжити навчання у профільних залізничних вищих навчальних закладах за скороченим терміном навчання: Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Українській державній академії залізничного транспорту, Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївському національному аграрному університеті.Традиційно молодь цікавили правила вступу до коледжу для пільгових категорій абітурієнтів, забезпечення гуртожитком, розмір та умови отримання стипендії.
Дмитро Анатолійович запросив всіх на День відкритих дверей, який відбудеться 12 та 17 травня о 12 годині. Майбутні абітурієнти на власні очі переконаються у перевагах саме цього навчального закладу.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.