Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Фестиваль молодіжної книги “Бібліосерп@нтин”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Наприкінці квітня 2013 року у смт. Веселинове відбувся V щорічний молодіжний фестиваль, ініціатор проведення яких — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва. За підтримки управління сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації бібліотекарі разом з соціальними партнерами — Миколаївським обласним благодійним фондом «Індиго», Миколаївською обласною громадською організацією «Федерація легкої атлетики», Центральною районною бібліотекою Веселинівської ЦБС, під патронатом Комісії «Спорт та навколишнє середовище» Національного Олімпійського Комітету України — провели для молоді Веселинівщини низку різноманітних заходів “Бібліосерп@нтин”.


Учасників фестивалю привітали Дрозд Анжеліна Василівна, заступник голови Веселинівської РДА, Заворотній Валентин Борисович, начальник відділу культури райдержадміністрації, Левченко Світлана Володимирівна, директор Веселинівської ЦБС та організатори фестивалю Ткаченко Н.В., директор Миколаївської ОБЮ, Інга Бабакова, олімпійська чемпіонка, голова Миколаївської обласної громадської організації «Федерація легкої атлетики», Ольга Криницька, голова правління МОБФ “Індиго”. Молодіжний фестиваль розгорнувся на декількох тематичних майданчиках: спортивному, літературно-краєзнавчому, інтелектуальному.

На площі біля районного Будинку культури Інга Бабакова провела веселі естафети серед учнів загальноосвітньої школи і гімназії. У ролі судді виступив член Комітету розвитку Федерації легкої атлетики України, директор МСДЮШОР з легкої атлетики Анатолій Бугайов. Бібліотекарі допомогли провести конкурс плакатного малюнку та літературно-спортивну вікторину. Переможців було нагороджено призами та дипломами.

В районній бібліотеці Макаронова Тетяна Олександрівна, керівник клубу інтелектуальних ігор Миколаївського міжрегіонального інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” провела брейн-ринг “Юніор” за участю чотирьох команд старшокласників. Школярі молодших класів поспілкувалися з письменницею Вірою Марущак, взяли участь в авторському проекті “Читаємо разом!”, намалював ілюстрації до казок письменниці, що ввійдуть до наступної спільної збірки: “Покинуті діти”, “Мудрий батько” та “Пригоди діда Яга”. Хлопці з краєзнавчого шкільного гуртка (керівник — Шапета Сергій Андрійович) захоплено слухали знаного у Миколаєві краєзнавця Світлану Василівну Бойчук, розповідали про свої пошукові досягнення, дослідницьку роботу.

Молодіжний фестиваль — це гарний привід для молоді з різних районів Миколаївської області продемонструвати свої таланти і досягнення, інтелектуальні та фізичні здібності, зустрітися з відомими особистостями, отримати від них поради і настанови, а для бібліотек фестиваль — це своєрідний “День відкритих дверей”, засіб реклами своїх закладів як центрів вільного спілкування, творчого та інтелектуального розвитку, соціального партнерства.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.