Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Зустріч з Ольгою Славною

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 лютого за сприяння обласної бібліотеки для юнацтва відбулася зустріч  вихованців Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи Миколаївської обласної ради з письменницею Ольгою Славною.


Ведуча, бібліотекар відділу реклами та соціокультурної діяльності ОБЮ Лариса Гальченко, представила миколаївську письменницю Ольгу Славну — автора шести книг, чотири з яких для дітей: “Я малюю просто неба”, “Шлях додому”, “Сказки на салазках”, “Пригоди Ярика, або Чарівна Мушля”. Мультимедійна презентація “Захоплюючий світ Ольги Славної” доповнила слова ведучої.

Ольга Ярославівна, знайомлячи дітей з власною творчістю, читала вірші “У тім краю”, “Дивлюсь на світ”, “Пропажа” та представила свою нову дитячу книжечку “Пригоди Ярика, або Чарівна Мушля”. По цій книзі школярі отримали завдання від письменниці: загадати бажання Чарівній Мушлі. Один з юних вихованців школи загадав, щоб в Україні був мир, і отримав подарунок від письменниці — мушлю (можливо, теж чарівну?:-)).

По казці “Шлях додому” О. Славна провела гру-вікторину “Відгадай героя”, за правильні відповіді у якій діти теж отримали подаруночки. Зацікавила учнів  гра “Пограймося в риму”, в ході котрої діти вчилися (і не без успіху!) римувати.

Ольга Ярославівна подарувала школі та ОБЮ книжки, підписані нею особисто на згадку про творчу зустріч. Діти та педагоги щиро дякували письменниці за цікаве спілкування. На завершення — традиційні автограф- та фотосесія,  позитивні емоції, приємні враження, нові знання та сподівання на нові не менш захопливі зустрічі.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.