Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Про мужність і біль Чорнобиля

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Слово “Чорнобиль” стало символом покинутих домівок та розорених гнізд. 20 квітня, напередодні 30-роковин Чорнобильської катастрофи, бібліотекарі обласної бібліотеки для юнацтва провели урок-застереження “Чорнобиль не має минулого часу” в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі. Вони нагадали школярам про Чорнобильську трагедію та її наслідки, про тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто став на захист життя та віддав своє життя.
Про мужність і біль Чорнобиля

Бібліотекарі ознайомили учнів з творчістю українських письменників, в творах яких відображена Чорнобильська трагедія. Це і “Марія з полином у кінці століття” В. Яворівського, документальна повість “Чорнобиль” Ю. Щербака,  поезія “Листок” Д. Павличка, поема “Сім” Б. Олійника, поема “Біль і пам'ять” М. Луківа, “Обпалена мужність” М. Сингаївського, “Чорнобильська мадонна” І. Драча... Затамувавши подих, учні переглянули уривки з документальних зйомок про трагічні події квітня 1986 року.

Читачі обласної бібліотеки для юнацтва передали у подарунок школярам власноруч виготовлених журавликів, як символ любові до рідного краю, віри в перемогу життя. З дитячих рук зграя журавликів піднялася в небо, щоб благословити Україну, дарувати їй мир і благополуччя. Журавлики летять у безсмертя, зберігаючи пам'ять про всіх загиблих ліквідаторів під час тієї страшної аварії. Сподіваємося, що юне покоління буде пам'ятати про ту страшну аварію, щоб ніколи не допустити її повторення; ставитися з повагою до мужніх людей, що були на станції до останнього, що потім гасили пожежу; буде завжди сприймати чужий біль як свій.
   

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.