Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вова + Юля = КОХАННЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Відповідальний бібліотекар: “Ви читали Правила користування бібліотекою? Користуючись документами з бібліотечного фонду, читач повинен дбайливо ставитись до друкованих творів і інших матеріалів, отриманих з фондів бібліотеки, не робити в них ніяких позначок... Читач, який порушує правила користування бібліотекою, позбавляється права відвідувати її. Вова і Юля, ви позбавлені права читати наші книги на місяць!!!”.

Юрист-зануда: “В статті 15 закону про авторське право написано, що виключне право автора на дозвіл чи заборону використання твору іншими особами дає йому право дозволяти або забороняти: відтворення творів; публічну демонстрацію і публічний показ; будь-яке повторне   оприлюднення творів, переробки, адаптації, аранжування та інші подібні  зміни творів... Покажіть ваш дозвіл, або будете відповідати в судовому порядку!”.


Автор: “Вова і Юля! Ви графомани! Хлібом не корми, дай щось написати! І де! Ви зіпсували моє велике творіння!”

Марк Твен: “Публіка — єдиний критик, думка якого чогось варта”.

Михайло Горбачов: “Окультурюватися треба!”.

Психолог: “Як можна знайти свою другу половинку? Навіть разом читаючи книги. Юля і Вова, я вітаю вас, ви знайшли своє кохання!”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.