Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виїзна інформаційна сесія “Бібліотека пропонує молоді” у Себине

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 квітня співробітники Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва провели інформаційну сесію “Бібліотека пропонує молоді” у Себинській загальноосвітній школі. Програма заходу передбачала інтелектуальний дайвінг “Розумники та Розумниці”, літературну зустріч “Життя через призму письменницького слова”, ігромікс “Освіта + розвага”.


Виїзна інформаційна сесія “Бібліотека пропонує молоді” у Себине


Гостей із Миколаєва зустрічали голова сільської ради Наталія Жадан, завідуюча Себинською сільською бібліотекою Тетяна Лунгол, директор школи Ольга Ананевич, директор сільського клубу культури Людмила Роменко.

Бібліотекар Андрій Алієв провів брейн-ринг, питання якого стосувалися як навчальних предметів (історії, літератури, географії), так і загальних знань. Три команди школярів змагалися з великим захопленням, але іноді запитання ведучого були дуже каверзними. Справжні інтелектуали багато читають, підтвердженням чому стало спілкування хлопців і дівчат з письменницею Вірою Марущак. Автору було приємно залишати автограф на своїх збірках, читаних-перечитаних, з сільської і шкільної бібліотек. Читачі озвучували назви оповідань, які припали їм до душі, а письменниця із задоволенням читала їх у неповторному авторському виконанні. І яке ж спілкування з письменником без без численних запитань і взаємних побажань?

Завідуюча сектором медіа-освіти і творчості молоді Марина Гусак і завідуюча науково-методичним відділом Ія Отверченко познайомили учнів 7-11 класів із сайтом бібліотеки, який, безперечно, є корисним ресурсом: інтерактивними картами області з інформацією про героїв Миколаївщини, легенди; буктрейлерами на книги, які варто почитати; бібліотечно-телевізійним проектом “Тест 99”; тематичними онлайн-вікторинами. А потім провели навчально-розважальні онлайн-турніри “Складаємо з пазлів Миколаївську область”, “Столиці Євробачення”, “Літературний Best”, які викликали емоційні обговорення і суперечки серед школярів.

Бібліотечний десант подякував себинській громаді за теплу зустріч і відкритість до співпраці, а подякою бібліотекарям стало запитання: “А коли ви ще приїдете?”.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.