Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Олексій Панна — людина з відкритою душею

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

9 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч учнів Миколаївського професійного суднобудівного ліцею ім. Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова з Тетяною Губською — відомим миколаївським краєзнавцем, старшим науковим співробітником обласного краєзнавчого музею.

Тетяна Миколаївна розповіла присутнім про неординарного миколаївця, будівника церкви Святої Катерини — Олексія Панну. Він був відомий в Миколаєві як скульптор, меценат, бізнесмен, однак в першу чергу він був люблячим батьком. Його дочка — Катерина Панна — обдарована піаністка, відома в Європі. Її життя обірвалося 18 липня 1999 року в автомобільній катастрофі. Після загибелі Катерини батько продав все майно і почав зведення храму на Сухому Фонтані. Будівництву храму Олексій Олексійович присвятив майже два десятки років. Ця справа коштувала йому не лише грошей, але і здоров'я. В останні роки він грав на акордеоні в дуеті зі скрипалем на вулицях міста, таким чином продовжуючи збирати гроші на будівництво храму. Серце Олексія Панни не витримало тягарю батьківської туги та проблем з будівництвом храму і зупинилося 9 жовтня 2016 року.Тетяна Губська продемонструвала ліцеїстам предмети з сімейного архіву Олексія Панни: унікальні малюнки майбутнього храму, фотографії, ікону Остробрамської Божої Матері. Юнаків захопив незвичний прозорий купол проекту, який, на жаль, не був утілений в життя. Затамувавши подих, молодь слухала уривки з концертів талановитої піаністки Катерини Панни.

Розповідь краєзнавця не залишила присутніх байдужими. Юнаки і дівчата ще довго спілкувалися з Тетяною Миколаївною, переглядали фотографії.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у грудні

  • Онлайн-турнір бібліогідів “Квест бібліотекою”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна у вогні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, "Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Родина Аркасів: знати, пам'ятати, шанувати”, “ВІЛ-інфіковані: право на життя в суспільстві”, “Закон. Права. Обов'язки”
12
грудня
<<< грудень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.