Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Семінар-практикум “Бібліотечному фахівцю: УДК” для бібліотекарів системи профтехосвіти

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

30 січня відбувся семінар-практикум “Бібліотечному фахівцю: УДК” для бібліотечних фахівців системи професійно-технічної освіти на базі Миколаївського професійного ліцею сфери послуг. Організатори заходу —    Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва і Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Вітала учасників семінару А. В. Гусак, заступник директора з навчально-виховної роботи професійного ліцею сфери послуг. Т. О. Михайлюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, наголосила на актуальності теми семінару та побажала плідної роботи.  Завідувач науково-методичного відділу МОБЮ І. В. Отверченко інформувала присутніх про оголошення обласних конкурсів для молоді: патріотичного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина” і конкурсу літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора” та запросила брати в них участь. Основну тему семінару розкрила завідувач відділу комплектування фонду, каталогізації документів та бібліографії ОБЮ С. Л. Рагімова. Фахівець розповіла про побудову та властивості УДК, а також висвітлила особливості методики індексування видань за УДК.


Після теоретичного курсу було проведено практичні заняття. Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації та інформаційні матеріали.

 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у травні

25
травня
<<< травень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.