Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Володимир Сосюра — незламний лицар правди і свободи

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бібліотекарі МОБЮ провели для учнів Миколаївського професійного ліцею сфери послуг поетичний вечір «Незламний лицар правди і свободи». Захід, присвячений 120-річчю Володимира Сосюри, відбувся в рамках комплексної програми популяризації українського літературознавства «Барви українського слова».

Бібліотекарі разом з учнями поринули в минуле, щоб познайомитися з цікавими сторінками біографії та творчістю видатного українського поета. Близько шістдесяти поетичних збірок, десятки поем, автобіографічна проза — це безмежний світ В. Сосюри, це історія, пережита в любові й ненависті, радості й журбі. Володимира Сосюру визнано поетом “солов'їного співу”, “найніжнішим ліриком України”. У його творах пахнуть білі акації, палахкотять загравами ночі і цвіте різнобарв’ям Україна.

Щирість, задушевність, яскрава образність віршів Володимира Сосюри зачарували присутніх.
І зоряне небо — як споминів рій...
Хитаються вишні в імлі молодій,
хитаються вишні привітно в саду...
Між ними з тобою я стежкою йду.


Прекрасну поезію Сосюри часто перекладають на музику, і пісня «Так ніхто не кохав» у виконанні молодої співачки торкнулася найтонших струн душі присутньої молоді.

Учні переглянули буктрейлер на автобіографічний роман В. Сосюри «Третя рота», створений співробітниками бібліотеки для юнацтва, а також відеоролик, в якому поет читав свій славнозвісний вірш «Любіть Україну».

Молодь ділилася враженнями про свої улюблені вірші: «Червоні троянди», «Люблю», «Так ніхто не кохав…», «Білі акації будуть цвісти». Учениці ліцею Анастасія Лихіна і Вікторія Буцан натхненно продекламували улюблений вірш «Любіть Україну».

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.