Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нова генерація лідерів: Олена Демидова

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва в рамках циклу бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” відбулася зустріч студентів Миколаївського політехнічного коледжу з Оленою Демидовою майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою призеркою Чемпіонатів та Кубків України, міжнародних змагань з легкої атлетики.


Нова генерація лідерів: Олена Демидова

Олена народилася в родині відомого тренера Валентина Демидова. Саме під керівництвом батька вона, як згодом і її сестра Анна, почала робити перші кроки у спорті: тоді їй було 8 років. У 2005 році стала майстром спорту України зі стрибків у висоту. Виступ на чемпіонаті України 2009 року приніс Олені срібло. Найбільш плідним у спортивній кар'єрі став 2010 рік, який ознаменувався перемогою на міжнародному турнірі з легкоатлетичних стрибків; першими місцями в Кубку України; золотом на чемпіонаті України; присвоєнням звання майстра спорту міжнародного класу. Олена представляла Україну на Чемпіонаті світу в Катарі.

Юнаки цікавилися у гості її особистим рекордом, чи впливає високий зріст на висоту стрибка, легше чи складніше, коли батько є одночасно тренером. Приємною несподіванкою для Олени стала презентація її персональної сторінки в електронній базі даних “Спортивна гордість Миколаївщини” на сайті бібліотеки. Запропонована Андрієм Алієвим, модератором заходу, інтерактивна вікторина “Навколо спорту” дозволила юнакам немовби опинитися на Олімпіаді і проявити свою обізнаність у різних видах спорту та їх характеристиках.

А потім, як і обіцяли організатори, було розкрито секрет, що ж поєднує Олену і книги популярного серед молоді письменника Джорджа Мартіна. Після закінчення активної спортивної кар'єри і народження доньки, останні два роки дівчина зосередилася на фан-арті — різновиді творчості, який базується на оригінальному літературному чи кінематографічному творі. Невелика частина результату нового хобі була вперше представлена в бібліотеці на експозиції, присвяченій світу “Гри престолів” Дж. Мартіна, який також відомий як сценарист і продюсер. Присутні не є експертами в образотворчому мистецтві, але зображені персонажі виглядають настільки реалістичними, немовби хочуть зійти з малюнків у бібліотечну вітальню. Олена зізналася, що намалювала саме  героїв “Гри престолів” тому, що грають їх дуже колоритні актори, яких хочеться малювати знов і знов. У її доробку цикли ілюстрацій до твору Стівена Кінга “Воно” і до телевізійного серіалу “Шерлок”.

У холі бібліотеки на юнаків чекав книжковий перегляд “Спорт, спорт, спорт”, де було представлено літературу з різних видів спорту та навіть спортивний інвентар. Вони завзято боксували, приміряли кімоно та розігрували партію у шахи. А після офіційної частини зустрічі молодь скористалася можливістю задати особисті питання Олені, а також захоплено роздивлялася безліч нагород, здобутих дівчиною на численних всеукраїнських та світових змаганнях. Цього разу не тільки бібліотека і присутні на заході отримали автограф від гості на закладках, а й подарували їй на згадку свої — на ювілейному бібліотечному календарі. Олена побажала студентам не боятися поразок, впевнено йти до перемог і взяла участь у спільній пам'ятній світлині.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.