Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Foot-квест сакральним центром “Адміралтейський”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

19 квітня відбувся сьомий foot-квест з циклу “Історичний Миколаїв”. Цього разу квестівці досліджували сакральний центр “Адміралтейський”.


Foot-квест сакральним центром “Адміралтейський”

Захід був організований Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва при підтримці депутата міської ради Владислава Єнтіна, директора мотузкового парку, керівника компанії пригод “Драйв” Антона Ніколаєвича, власника пейнтбольного клубу “Heart of steel” Павла Милюченка.

Участь у квесті взяли сім команд: “Медузи”, “Восьминоги” та “Шпроти” (всі — Миколаївський будівельний коледж КНУБА), “КЛІОнавти” (Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського), “RAGNAROK” (Миколаївський політехнічний коледж), “Drive” (Миколаївський професійний машинобудівний ліцей), “Пронири” (ЗОШ №3).

Команди традиційно стартували з бібліотеки і вирушили на пошуки 12 локацій — історичних та архітектурних пам’яток сакрального центру “Адміралтейський”. Досліджуючи вулиці Адміральську, 68 Десантників, 1 Військову і Котельну, учасники foot-квесту виконували різноманітні завдання, визначали локації (навчальний заклад для доньок нижніх чинів, Ломоносівське училище, церква 58 Піхотного Прагського полку, Олександрівська чоловіча гімназія, притулок для “сирых и убогих”, Народний сад тощо), робили командне селфі, отримували фрагменти пазлів від координаторів і всією командою рушали до фінішу — бібліотеки. Тут швиденько складали з одержаних на локаціях пазлів зображення первістка миколаївських корабелів — фрегата “Святий Миколай”.

Захищаючи пройдений маршрут перед журі, квестівці демонстрували командні фото, зроблені на локаціях, коментувала їх з гумором і азартом та з нетерпінням чекали оголошення переможців.

І нарешті цей довгоочікуваний момент настав. Переможцем foot-квесту сакральним центром “Адміралтейський” стала команда “Пронири” (ЗОШ №3), яка була нагороджена подарунковим сертифікатом у пейнтбольний клуб «Hart of steel”. Друге місце посіла команда «RAGNAROK” Миколаївського політехнічного коледжу і отримала квитки у кінотеатр. Третє вибороли  «КЛІОнавти” з МНУ ім. В. О. Сухомлинського, отримавши подарунковий сертифікат на відвідування мотузкового парку. У номінації “Шалена фотозйомка” журі відзначило команду “Восьминоги” з будівельного коледжу, для них — солодкий приз.

Усі учасники квесту отримали справжній заряд позитиву, гарні емоції, яскраві враження та багато дізналися про історію Миколаєва.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.