Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Дні Європи в бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

З 14 по 20 травня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запропонувала школярам і студентам, своїм відвідувачам низку заходів, присвячених Дням Європи в Україні.


Дні Європи в бібліотеці


Головною подією європейського тижня стала акція єднання «Моє європейське майбутнє!». Читачі залюбки взяли участь в історичному екскурсі «ЄС: історична спадщина і сучасність», у пазло-конкурсі «Наш дім — Європа»,  вікторині «Знайома та незнайома Європа», перегляді літератури «Відкриваємо Європу разом!», «солодкому» конкурсі «Вгадай країну за прапором — отримай морозиво!», спільній фотосесії.

Протягом тижня молодь здійснила віртуальну мистецьку мандрівку “Екскурсія залами Лувру”, позмагалася під час пізнавального онлайн-турніру “Музеї країн ЄС: класичні і незвичні”, познайомилася з літературою з книжкової виставки-експозиції “Красота рятує світ: культурні надбання”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, перевірила свою ерудицію, відповідаючи на запитання виставки-вікторини “Лауреати Нобелівської премії з літератури”.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.