Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Як читачі у воду дивилися...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

6 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва при підтримці департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради відбулися заключні заходи, приурочені до Всесвітнього дня захисту водних ресурсів, організатор яких — Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”. На минулому тижні волонтери фонду разом з миколаївською молоддю і представниками багатьох міських установ, закладів і організацій проводили екологічну акцію з прибирання міста і озеленення парків. Для юних миколаївців було проведено конкурс малюнку.

Під час заходу були оголошені результати конкурсу малюнку “Безмежні володіння Нептуна” і нагороджені грамотами і подарунками не тільки переможці, але й всі учасники. Журі конкурсу оцінювало відповідність робіт заявленій темі (вода і її збереження), самостійність і оригінальність виконання. Переможцями стали: Євген Катрич, Анастасія Вержековська, Руслан Рагімов (за краще висвітлення тематики конкурсу); Валерія Бугарська, Ніколь Бабакова, Олександр Швайковник (у першій віковій категорії); Ганна Ларичева, Дмитро Осерський, Ганна Гильшанська (у другій віковій категорії).

Наталія Іванова, директор бібліотеки, презентувала фотовиставку робіт активістів молодіжного творчого клубу “Імпульс” Ігоря Капустіна, Дмитра Бабаєва, Олександра Озерянова, Ігоря Бабака, Альони Шандригіної, Андрія Денисова, Алекса Іванова, Андрія Шаповаленка, Олега Хлопка.

Привітали переможців конкурсу і подякували всім учасникам акції: заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства Володимир Корчагов, голова “Індиго” Ольга Криницька, громадський діяч екологічного руху Антоніна Галкіна, директор Терновського будинку культури Марія Станішевська, миколаївська письменниця і ведуча заходу Віра Марущак.

До речі, у народів Єгипту, Китаю, Індії, Давньої Русі побутували вірування про воду як першооснову всіх речей. Не випадково у слов'ян так багато “водних” божеств: Дана, Мокоша, Водяник, Мокрини, Русалки... В основі таїнства хрещення, як і купальського обряду, лежить віра в магічне очищення водою від гріхів, сподівання на благодать від богів чи милість від добрих духів. Вода вважається символом чистоти і здоров'я.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.