Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інформаційна година “Молодь, якою пишається Україна”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В бібліотеці з нагоди Міжнародного дня молоді відбулась інформаційна година “Молодь, якою пишається Україна” з циклу заходів “Мобільна інформація”.
 


Бібліотекар Оксана Криловська зазначила, що Міжнародний день молоді відзначають в багатьох країнах, щоб привернути увагу до проблем молодого покоління. Адже розвиток країн і подальша доля світу безпосередньо залежить саме від молодих людей: активістів громадських рухів і винахідників, митців і спортсменів тощо.

Юні читачі з азартом пристали на пропозицію пригадати відомих їм українців, якими пишається країна і яких знає весь світ. І безперечно, в першу чергу, назвали непереможного українського боксера-професіонала Олександра Усика, який нещодавно став абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі та єдиним володарем чемпіонських поясів за всіма престижними версіями серед професійних боксерів сучасності. Назвали і миколаївську фехтувальницю Ольгу Харлан, яка є олімпійською чемпіонкою, п’ятиразовою чемпіонкою світу, семиразовою чемпіонкою Європи, фристайліста Олександра Абраменка, першого в Україні переможця Кубку світу в лижній акробатиці, який здобув золоту медаль і став першим олімпійським чемпіоном з фристайлу у складі збірної України. Бібліотекар продовжила цей список і наголосила, що наша бібліотека — юнацька, тому копітко збирає всю інформацію про нашу славну молодь: про миколаївських творчих особистостей, спортсменів, громадські організації, молодих українських геніїв.

На завершення заходу присутні по черзі назвали риси характеру, необхідні для досягнення своєї мрії, мети: наполегливість, витримка, сила волі, працелюбність, допитливість, рішучість, самостійність, завзятість, зібраність, відповідальність, цілеспрямованість. Чого і ми бажаємо всім нашим юним читачам.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.