Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виставка Артема Тітова і Марії Ткачук

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулася перша виставка молодих миколаївських художників Артема Тітова і Марії Ткачук. Автори назвали її  «Мистецтво» і запропонували відвідувачам 30 робіт, виконаних з різноманітних матеріалів у різних стилях і техніках. Більшість картин виконано в стилі «символізм».
Виставка Артема Тітова і Марії Ткачук


Артем і Марія навчаються в Одесі та Києві, втім свою першу виставку вони вирішили презентувати саме у рідному місті, в обласній бібліотеці для юнацтва, де молодь знаходить взаєморозуміння та простір для творчого самовираження.

Художники підкреслили, що назва виставки є умовною, і запропонували всім присутнім самим інтерпретувати побачене, а також обговорити, подискутувати.

Автори не хотіли підходити до виставки з позиції класичної галереї, тому більшість робіт не були обмежені рамками у прямому значенні цього слова. Молоді художники надають перевагу напряму «стріт-арт». Артем розповів, що починав з розфарбовування стін, щоб прикрасити місто, яке потерпає від надокучливих бігбордів та графіті провокаційного характеру. В своїх роботах Артем торкається важливих проблем сучасності, підіймає питання толерантності, захисту тварин тощо.

Переосмислення всесвітньо відомих полотен стало темою робіт Марії Ткачук, виконаних в оригінальній техніці. Крім малюнків, художниця представила еко-торбинки з власними принтами. Дівчина зазначила, що створювати картини їй допомагає музика. Дуже креативно виглядали і пояснювальні записки (деякі навіть віршовані) до кожної з картин.

Аж до сутінок виставкова зала не залишалася порожньою. Відвідувачі слухали музику, спілкувалися, ласували смаколиками. Наостанок кожен отримав напам'ять наліпку з зображенням вподобаної картини.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.