Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Медійна майстерня для шкільних бібліотекарів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

4 жовтня фахівці ОБЮ провели медійну майстерню для шкільних бібліотекарів області — слухачів курсів підвищення кваліфікації Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Не секрет, що широке застосування мультимедійних технологій в бібліотеці значно підвищує ефективність проведення соціокультурних заходів, робить їх цікавішими, динамічнішими, наочнішими. Бібліотечні заходи нині обов’язково супроводжуються презентаціями, різноманітними віртуальними об'єктами, відео- та аудіофрагментами, анімаційною графікою тощо. Обласна бібліотека для юнацтва створила та постійно поповнює масив електронних інформаційних ресурсів, які можна використовувати як у навчальному процесі, так і під час проведення масових заходів, особливо літературного та краєзнавчого спрямування.Саме про такі ресурси розповіли фахівці бібліотеки — Андрій Алієв і Тетяна Гервасьєва. Доповнити бібліотечні заходи цікавими аудіоматеріалами про світових, українських і миколаївських письменників та їхні твори запропонував бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді, ведучий літературних програм “Book Club” і “Book History” на Інтернет-радіо Nikvesti.fm А. Алієв. Провідний бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів Т Гервасьєва запропонувала колегам взяти на озброєння масив відеоматеріалів (буктрейлери, віртуальні виставки, огляди книжок і свіжої преси) та онлайн-ігор, створених фахівцями ОБЮ. Особливу увагу присутніх викликали сюжети, присвячені книгам і створені спільно Філією публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Миколаївська регіональна дирекція” та Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва — “Тест 99”.

Бібліотекарі, як і належить, доповнили свої слова мультимедійним супроводом: аудіозаписом програми “Book History”, присвяченої Рею Бредбері,  відеосюжетом “Тест 99” на книгу “Маленький принц” Антуана де Сент-Екзюпері та зіграли з присутніми в інтерактивну літературну гру.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.