Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тепло людських сердець у Пансіонаті

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

За давньою доброю традицією, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, працівники обласної бібліотеки для юнацтва завітали до Миколаївського геріатричного пансіонату. Цей день було проголошено на 50-й сесії Генеральної Асамблеї ООН і відзначається 1 жовтня.


Тепло людських сердець у Пансіонаті


У невимушеній атмосфері відкритого діалогу “У теплі людських сердець” бібліотекарі спілкувалися з підопічними пансіонату. Присутні ділилися спогадами про яскраві моменти з життя: свої молоді роки, кохання, трудову діяльність.  Багато щирих, ніжних слів подяки та привітань почули присутні від ведучих, Лариси Гальченко та Зої Анайко. Звучали зворушливі рядки миколаївських поетів — Тетяни Фурсової, Наталії Іванової, Тетяни Купрієвич, Надії Щедрової — про людську осінь, яка як і в природі, буває різною: світлою і темною, сонячною і похмурою, тихою і вітряною... Бібліотекарі представили добірку літератури, в тому числі бібліотечну серію  “Літератори-краяни — ювіляри”. Присутні залюбки взяли участь у музичній програмі “Душі пісенний вернісаж”, відгадуючи назви і виконавців пісень своєї молодості.

Теплими обіймами, щирими побажаннями та солодкими гостинцями закінчилася наша не остання зустріч в Пансіонаті в рамках бібліотечної програми “Милосердя”.

Міжнародний день людей похилого віку — не лише можливість нагадати державі і широкому загалу про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів і дискусій щодо подальшої долі людства, культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особа похилого віку — та, що досягла 65 років. Таких у світі понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина, а в  Україні кожен 5-й мешканець. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.