Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти SKYPE-міст із Міською спеціалізованою молодіжною бібліотекою “Молода гвардія”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

5 грудня в рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання” відбулася skype-зустріч між бібліотекарями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва та Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки “Молода гвардія” (м. Київ).Привітала колег директор МОБЮ Н. В. Ткаченко. Вона висловила радість з приводу знайомства та впевненість у подальшій дружбі та тісній співпраці.

Г. Б. Конашко, директор МСМБ, представила свій колектив, розповіла про реалізовані бібліотекою проекти “Відкриваємо Україну разом”, “Європейська мозаїка”, “Бібліотека іде в люди”, завдяки яким вдалося реорганізувати відділ мистецтв з сучасною медіатекою, придбати цікаві настільні ігри, популярні нині комікси.

Провідний бібліотекар читальної зали В. Дохновський познайомив миколаївських колег з новими настільними іграми, коміксами (серед яких — і світові бестселери, і українські мальовані історії), а також поділився планами проведення у Молодіжній бібліотеці різдвяного квесту.

Бібліотекарі Києва і Миколаєва обмінялися думками щодо важливості патріотичного виховання молоді, домовилися про проведення спільних заходів. Спілкування було дійсно цікавим, надзвичайно приємним і позитивним. З нетерпінням чекаємо нової онлайн-зустрічі.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.