Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Урок права “Особливості працевлаштування неповнолітніх”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Обласна бібліотека для юнацтва спільно з Другим центром надання правової безоплатної допомоги в рамках Всеукраїнського тижня права організувала 10 грудня урок права “Особливості працевлаштування неповнолітніх” для учнів ЗОШ №35.


Урок права “Особливості працевлаштування неповнолітніх”


Начальник відділу Другого центру надання правової безоплатної допомоги Вадим Миколайович Жепало розповів підліткам про законодавчі, юридичні та практичні аспекти працевлаштування неповнолітніх. Школярі дізналися, з якого віку дозволяється офіційне оформлення на роботу, скільки годин можуть працювати підлітки, яку роботу їм забороняється виконувати, про відпустки, звільнення, а також права та обов'язки. Фахівець звернув увагу, що неповнолітня особа перед працевлаштуванням обов'язково повинна пройти медичний огляд, для цієї категорії працівників випробувальний термін не встановлюється, а трудовий договір укладається в письмовій формі. Він навів конкретні приклади з життя, а також порадив, як діяти і куди звертатися, якщо на підприємстві були порушені права неповнолітніх.

Тетяна Михайлівна Руснак, завідувач відділу “Інтернет-центр” ОБЮ, провела вікторину і перевірила, чи добре слухачі засвоїли почуте, а також роздала присутнім пам'ятки і буклети.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.