Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти 100-річчя великої злуки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 січня, в день 100-річчя проголошення Акта Злуки, в обласній бібліотеці для юнацтва для учнів Морського ліцею імені професора М. Александрова відбулися абетка історичної пам'яті “Велика злука” та інтерактивний лабіринт “Державні свята: Соборність.UA”, організовані в рамках циклу заходів на відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Захід розпочався з Гімну України, хвилини мовчання і проголошення гасла — “Разом із власної волі з 1919 року”. Разом з бібліотекарями ліцеїсти розглянули передумови, перебіг та значення цієї основоположної події для українського державотворення — об’єднання століттями відірваних одна від одної західної і східної частин України. Проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки відбулося завдяки різним політичним силам в ім’я національної єдності своєї країни.

Занурившись в інтерактивний лабіринт, хлопці й дівчата пройшли тести на знання важливих історичних подій 1918-1919 років і свята Дня Соборності України, відповіли на запитання онлайн-вікторин “15 питань про українську державність”, “Українська революція 1917-1921 років: події і постаті”, “Михайло Грушевський: між історією і політикою”, зібрали пазли під час інтерактивної гри “Лідери Української революції 1917-1921 років”.

Для поглибленого вивчення історії України, формування критичного мислення і можливості аргументованого ведення діалогу ліцеїстам запропонували різнопланові нові видання з фонду бібліотеки: навчальні, наукові, художні, науково-популярні, фотоальбоми, аудіокниги. Створити особливу атмосферу занурення в ті часи і події допомогла документальна хроніка — створений Центральним державним кінофотофоноархівом України ім. Г. Пшеничного фільм “Злука. День Соборності України”. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.