Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Професійна майстерня для майбутніх колег

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

23 січня до обласної бібліотеки для юнацтва завітали студенти спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Професійну майстерню за темою “УФД/Бібліотека”: основні можливості та досвід застосування” для них провела Світлана Рагімова — завідувач відділу комплектування фондів, каталогізації документів та бібліографії.

Фахівець розпочала з теорії: визначила загальні тенденції автоматизації сучасних бібліотек, інформатизації бібліотечно-бібліографічних процесів, надала вичерпну інформацію про призначення та основні можливості автоматизованої бібліотечної інформаційної системи “УФД/Бібліотека”, які активно використовуються Миколаївською ОБЮ задля автоматизації основних виробничих циклів бібліотеки та створення єдиного міжбібліотечного інформаційного простору. Бібліотекар нагадала студентам, що вони можуть скористатися новітніми бібліотечно-інформаційними послугами: віртуальною бібліографічною довідкою, зведеним електронним каталогом “Ресурси бібліотек міста Миколаєва”, який дає можливість доступу до електронних каталогів бібліотек міста, у тому числі ЕК обласної бібліотеки для юнацтва

Далі — практичні заняття. Студенти навчалися переглядати інформацію електронного каталогу, здійснювати пошук документів за заданими критеріями (ключовими словами і персоналіями), складати перелік відібраних, переглядати електронні копії документів в разі їх наявності.

Підсумовуючи, С. Л. Рагімова зазначила, що успішна інформатизація бібліотек потребує, в першу чергу, наявності кваліфікованого персоналу. Саме від компетентності, освіченості, професійної підготовки кадрів безпосередньо залежить успіх усієї роботи. Бібліотекар побажала майбутнім колегам успіхів у навчанні, наснаги і творчості.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.