Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА в Харкові

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

11-12 квітня 2019 року на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) пройшов ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА “Бібліотека: перезавантаження”. Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва представляв Андрій Алієв — завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді.

Організатором форуму стала Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації, а партнерами виступили Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківське обласне відділення УБА та видавництва «Ірбіс комікси», «Наш Формат», «Ранок», «Саміт-книга».

Форум був орієнтований на молодих фахівців із бібліотек, а також спеціалістів із галузі IT, культури, освіти з різних регіонів України та світу, об’єднаних спільною метою — створенням сучасної інноваційної бібліотеки. Форум став для молодих бібліотекарів чудовою можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства.

Форум працював за основними напрямами: Технології (віртуальна реальність, штучний інтелект, кібербезпека); Грамотність (цифрова грамотність, медіаграмотність, інформаційна грамотність, Data Literacy); Промоція (event-менеджмент, бібліотечний маркетинг, промоція книг, підтримка читання). У програмі заходу — доповіді, презентації та обговорення, постер-сесія, знайомства та неформальне спілкування.

На сесії “Промоція” виступила завідувачка центру інтеркультурного діалогу наукової бібліотеки Латвійського університету Лінда Елтермане за темою  “Міжкультурний діалог як публічний інструмент бібліотеки”. Про формування мотивації до читання у дітей молодшого шкільного віку на прикладі коміксів українською мовою від видавництва “Ірбіс Комікси” інформувала Ольга Греськів, директорка з продажу та зв’язків з громадськістю ТзОВ “Ірбіс Комікси” (м. Львів). Книжкові проекти є інструментом комунікації видавця та бібліотекаря — основний меседж виступу Ігора Степуріна, голови благодійного фонду “Бібліотечна Країна”, директора з проектів Видавництва “Саміт-Книга” (м. Київ). Виступ Андрія Алієва був присвячений бібліотечним аудіопідкастам як дієвому засобу промоції читання.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.