Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Діалог з героєм і презентація “Азовської розмальовки”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 травня в МОБЮ Денис Янтарь презентував перший випуск “Азовської розмальовки” — спільного проекту обласної бібліотеки для юнацтва і Юнацького Корпусу. На діалог з героєм завітали учні Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова.

Модератор заходу, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв, запросив до слова голову обласної організації політичної партії “Національний корпус”, в минулому бійця полку “Азов” Дениса Янтаря. Денис розповів молоді, що 5 травня “Азов” святкував 5-ту річницю свого існування, згадав, як небайдужі молоді люди з різних куточків України (чимало серед них було і уродженців Миколаївської області) згуртувалися для захисту держави від окупанта. “Азов” пройшов чималий тернистий шлях від “чорних чоловічків” без військового досвіду до професійного і вмотивованого військового підрозділу. Його бійці стали учасниками запеклих боїв за Маріуполь, Іловайськ, Мар’їнку.

Присутні, здебільшого хлопці, були вражені, слухаючи сповнені непідробної правди, а подекуди і гіркого гумору історії з фронтового життя. З сумом згадував Денис, що першим загиблим «азовцем» став миколаївець з позивним “Балаган”. Він завважив, що багато добровольців прийшли з осередку футбольних ультрас. Відповідаючи на запитання, Денис згадав, що в “Азові” були представники різних національностей і віросповідань, але всі вони були справжніми побратимами, підтримували один одного у важку годину. Він побажав хлопцям завжди бути готовими боронити рідну державу від ворогів, бути мужніми і сильними, адже “сильну людину ніхто не зможе поставити на коліна”.

Денис підписав розмальовки для всіх охочих, декілька примірників були передані до бібліотеки ліцею. На завершення — традиційне спільного фото.

 

 

  

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.