Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Формула пошуку роботи: на що звертаємо увагу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

28 травня в рамках практикуму “Працевлаштування” бібліотекарі відділу “Інтернет-центр” ОБЮ спільно з Миколаївським міським центром зайнятості провели для студентів Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій практично-комунікаційний тренінг “Формула пошуку роботи” за темою “На що звертаємо увагу”.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу профорієнтації Мар’я Сергіївна Іула розповіла молоді про сучасні послуги Державної служби зайнятості і акцентувала, на що звертати увагу при пошуку роботи.

Особливу увагу під час тренінгу було приділено складанню плану дій з пошуку роботи: поставити ціль (робота заради грошей, досвіду, по спеціальності, за покликом серця); вибрати роботу (знайти відповідні вакансії); підготувати резюме; відправити резюме (разом із супроводжувальним листом, якщо це потрібно); дочекатися дзвінка рекрутера та зацікавити його; потрапити на співбесіду та довести, що ви — найкращий кандидат; дочекатися позитивного рішення роботодавця; вийти на роботу та пройти випробувальний термін.

Завідувачка відділу “Інтернет-центр” Тетяна Руснак доповнила розповідь фахівців центру зайнятості інформацією, як бібліотека може допомогти в пошуках роботи.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.