Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Як звітували воскресенські колеги

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

21 червня відбувся публічний звіт Воскресенської селищної бібліотеки перед громадою, на який були запрошені бібліотекарі МОБЮ на чолі з директором Н. В. Ткаченко. Модерувала захід завідувачка бібліотеки Олена Шевченко.


На звіті були присутні: народний депутат України Олександр Жолобецький, депутат Воскресенської селищної ради Олександр Горюшкін, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Ганна Черновол, директорка школи Світлана Єргаєва, головна редакторка газети «Вісник Жотневщини» Юлія Яковлева, керівник вокального ансамблю «Зоряночка» В. П. Іванов, директорка сільгосппідприємства Л. В. Уманська, приватна підприємниця С. Петрова та багато інших друзів книгозбірні.

 

С. Єргаєва розповіла про талановитих випускників Воскресенської школи, які прославляють рідний край, і зазначила, що зараз на шкільному небосхилі засяяла нова зірочка — Єлизавета Приходська. Саме Ліза та її команда презентували виграний бібліотекою проект «LIBRARY TIME». Тепер бібліотекар і молодь створюватимуть сучасні комфортні зони у бібліотеці, проводитимуть акції, організовуватимуть майстер-класи. Для найскорішого втілення цих планів депутати О. Жолобецький і О. Горюшкін подарували крісла-пуфи для бібліотечної лаундж-зони та нові цікаві книжки.

Звітуючи, О. Шевченко зазначила, що Воскресенська бібліотека — це інформаційний та культурно-розважальний центр громади. Основні пріоритети в роботі — це професійність, компетентність та креативність. Бібліотекарка розповіла про цікаві соціокультурні заходи, зокрема про зустрічі з місцевими знаменитостями, які відбулися в бібліотеці. Протягом багатьох років формувався актив бібліотеки. Нині книгозбірня відчуває міцну підтримку селищної ради.

Н. Ткаченко позитивно оцінила роботу колег, їхнє бажання йти в ногу з часом,  відзначила молоду і креативну команду бібліотечних помічників, вручила грамоту і подарунки пані Олені. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.